Futbal, 7. liga B: V Pečeňadoch oslavovali pohár, Madunice pokorili Chtelnicu

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 2.6.2019, 22.30, prispievatelia

Pečeňady v zápase s Trakovicami len dokázali svoju dominanciu v lige. Už po prvom polčase viedli 4:0, hetrik už v 26. minúte zaznamenal Zubčák, štrvrtý gól pridal Antal. Do druhého polčasu išli Pečeňady so značne pozmenenou zostavou. K slovu sa potom dostali aj hostia gólmi Tarabu a T. Kubiša.

Futbal, 7. liga B: V Pečeňadoch oslavovali pohár, Madunice pokorili Chtelnicu

Pečeňadčania si prebrali z rúk predsedu ObFZ Trnava Vladimíra Hracha pohár pre víťaza RUBBEX 7. ligy B. Moment si poriadne užil. Foto: Martina Radošovská

V Chtelnici sa tešili Madunice, víťazstvo im tromi gólmi vystrieľal Slovák. Domáci sa dostali k slovu v druhom polčase gólom Piešťanského z pokutového kopu, z ich strany to však bolo všetko. Na konečných 1:4 v samom závere upravil Kinči.

V Dolnom Lopašove sa žiadne prekvapenie nekonalo, Prašník tu bral všetky body po víťazstve 1:3. Lepšie začali domáci, už v tretej minúte videli po góle Mačicu. Z vedenia sa však dlho netešili, pretože už po niekoľkých minútach vyrovnával Spál, do polčasu pridali hostia aj druhý gól zásluhou Balcíra. O konečný výsledok 1:3 sa tesne pred koncom zápasu postaral Jankech.

Za to v Ostrove prekvapujúco prehrali Dubovany, ktoré si zbytočne skomplikovali situáciu v boji o druhé miesto.

V Šípkovom sa nehralo, domáci proti Bojničkám získali tri body bez výstrelu, teda kontumačne.

Veselé si poradilo s Borovcami 4:1, Moravany nad Váhom remizovali so Šulekovom 2:2.

7. liga B – 25. kolo:

Pečeňady – Trakovice 4:2 (4:0)
Góly: 15., 19. a 26. Zubčák, 30. Antal – 65. Taraba, 81. T. Kubiš
PEČEŇADY: Vahalík – Jankovič, Durdy, Mačica, Zubčák, Antal, Izakovič, Uhlík, Ščasnovič, Halas, Holiš (Vildička, Gula, Porubský, Turanský, Moravanský)
TRAKOVICE: Husár – Koleno, Nemček, T. Kubiš, Matej Ščasnovič, Marek Ščasnovič, Krajčovič, P. Kubič, Taraba, Matúšek, Blažo (Silný, Hlatký, Tolarovič)

Tímová fotografia Pečeňád. Foto: Martina Radošovská

Šípkové – Bojničky 3:0 kontumačne, zápas sa nehral

Dolný Lopašov – Prašník 1:3 (1:2)
Góly: Mačica – Balcír, Spál, Jankech
DOLNÝ LOPAŠOV: Kulich – Hečko, Tomiš, Čerňanský, Gába, Braniša, Zemko, Kunic, Vrbovský, T. Mačica, M. Mačica (Lenghart, Vlkovič, Cibrín)
PRAŠNÍK: Líška – O. Bielik, Balcír, Konkuš, Gyürke, R. Bielik, Kubiš, Líška, Spál, Jankech, Žažo (Konkúš)

Ostrov – Dubovany 1:0 (1:0)
Góly: Kabát
OSTROV: Hajdín – Šúlovský, Regina, Klasovitý, Bogora, Kabát, Svetlík, Bartoš, Valo, Bečarevič, Urbánek (Bojkovski, Macháč)
DUBOVANY: Tonkovič – Holán, Kollár, Herceg, Krajčo, Jamrich, Masaryk, Lesaj, Svítek, Bernát, Vrbík (Kalaš, Hruška)

Chtelnica – Madunice 1:4 (0:1)
Góly: 74. Piešťanský – 42., 62., 90. Slovák, 90. Kinči
CHTELNICA: Pavelský – Slabý, Piešťanský, Rechtorík, Bašnák, Tomáška, Brisuda, Tomašovič, Suchán, Kyselica, Hrčka (Kimmerling, Hlúch)
MADUNICE: Miník – M. Kabát, Žuffa, Rak, Dzuro, Barkoci, J. Kabát, Hargaš, Slovák, Kinči, Bojaj (Janíček, Pisarik, Bachňák, Lacheta, Kolarik)

Veselé – Borovce 4:1 (1:0)
Góly: 42., 58., 72. Krajčo, Jurda - Herceg
VESELÉ: Strecký – Vlado, Madunický, Nesteš, Valíček, Michalčík, Konečný, Duračka, Valla, Klúčovský
BOROVCE: Valo – Dadík, Urban, Ruľák, Jankech, Urban, Herceg, Dubovský, Moravčík, Dadík, Bejdák

Moravany nad Váhom – Šulekovo 2:2 (2:1)
Góly: 9. D. Farkaš, 29. Zelenay (pen) – 12. M. Kolony, 64. Daniš (pen)
MORAVANY: Lamini – D. Farkaš, J. Jánošík, Blahuta, I. Jánošík, Zelenay, Hrnčiar, Straka, Belan, Vetrík, F. Farkaš (Miklovič, Krejčech)
ŠULEKOVO: Tvrdý – Lenghart, Karas, Kubatka, Cibulka, Kolony, Štefančík, Miklovič, Lackovič, Daniš, Kršňák (Mendel)

13   TJ Bojničky 25 4 3 18 26:76 15   -21
14   TJ Družstevník Dolný Lopašov    25    2      2     21      29:102      8         -31