Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Rybníky

reklama

Utorok 20. 10., meniny má Vendelín, zajtra Uršuľa.Význam mien.

Modernizujte nehnuteľnosť podľa aktuálnych trendov v bývaní

Vydané 8.8.2019 o 11.01, reklamný článok

Akákoľvek rekonštrukcia nehnuteľnosti patrí k finančne náročným. Keď však vybavenie nehnuteľnosti nevyhovuje moderným štandardom, je nutné ho vymeniť.

Modernizujte nehnuteľnosť podľa aktuálnych trendov v bývaní

 

Ak plánujete v blízkej dobe modernizovať svoju nehnuteľnosť podľa aktuálnych trendov v bývaní, na čo by ste sa mali zamerať?

 

 

Prelínanie interiéru s exteriérom

V súčasnosti, kedy máme tendenciu viac času tráviť v exteriéri, sa pri stavbe nových rodinných domov architekti zameriavajú práve na prelínanie interiéru s exteriérom.

 

Prirodzené prelínanie exteriéru a interiéru dokážu zabezpečiť presklené posuvné terasové dvere a terasové priestory nachádzajúce sa tesne za nimi.

 

Hovorí sa im aj exteriérové obývačky, ktoré bývajú kryté kvalitným tienením. Na vytvorenie takýchto exteriérových obývačiek sa v súčasnosti používajú aj modernejšie pergoly.

 

Na výber máme z kvalitných hliníkových pergol, ktoré sa zdajú byť v porovnaní s drevenými pergolami kvalitnejšie, no potvrdiť to nemôžeme. Hliníkové, ale aj drevené pergoly sú kvalitné, trváce.

 

Ak máte záujem o vytvorenie exteriérovej obývačky, resp. chceli by se prirodzené prelínanie interiéru s exteriérom, pouvažujte o pergolách.

 

 

Návrh a výroba novej kuchynskej linky

Kuchyňa je srdcom domácnosti a po rokoch sa aj jej vybavenie znehodnotí. Nehovoríme ani tak o kuchynských spotrebičoch.

 

Tie vydržia podstatne menej ako nábytok použitý v kuchyni. Máme na mysli skôr kuchynskú linku, jedálenský stôl, stoličky, pracovný pult.

 

Návrh a samotná výroba je premyslená do detailov. Viaceré známe obchodné domy predávajúce nábytok síce predávajú kuchynské linky.

 

Nezabúdajme však, že kvalitou a materiálom sa nikdy nevyrovnajú kuchynským linkám vyrobeným a navrhnutým na mieru v tých najskúsenejších kuchynských štúdiách.

 

Práve kuchynské štúdia vedia vyrobiť luxusné kuchynské linky, s ktorými sa klienti budú stotožňovať.

 

Luxusné kuchyne s luxusnými kuchynskými linkami podľa aktuálnych interiérových trendov by mali byť minimalistické s čistými líniami a s minimom rušivých elementov.

 

Čisté, neutrálne, škandinávske – práve takéto kuchyne sú v interiéroch preferované najviac.

 

 

Viac minimalizmu

Možno niekomu viac vyhovuje industriálny alebo provensálsky štýl, minimalizmus je však štýl, ktorý definuje aktuálne interiérové trendy. Všetko, čo je minimalistické, škandinávske, musíme mať.

 

Ak preto napríklad plánujete prerobiť schodisko, uprednostnite drevené schodište. Drevené schody a celkovo všetko, čo je vyrobené z dreva, je charakteristické aj pre minimalizmus.

 

Modernizujte nehnuteľnosť podľa aktuálnych trendov v bývaní a zamerajte sa predovšetkým na prelínanie interiéru s exteriérom, modernizáciu zariadenia kuchyne a na zariaďovanie miestností v minimalistickom štýle.

Podeľte sa s nami o váš názor!

Hlavné správy

Dušan Radolský: Vždy som si nastavil hranice s funkcionármi a hráčmi, to bol základ

Dušan Radolský: Vždy som si nastavil hranice s funkcionármi a hráčmi, to bol základ

Mužstvá, ktoré viedol, sa vždy vyznačovali hernou disciplínou. V každej futbalovej kabíne, kde tréner Dušan... celý článok

Polícia prehľadáva okolie Siladíc, pátrajú po nezvestnom Viktorovi, o ktorom nie sú správy

Polícia prehľadáva okolie Siladíc, pátrajú po nezvestnom Viktorovi, o ktorom nie sú správy

Pri dnešnej pátracej akcii bude pomáhať aj vrtuľník letky Ministerstva vnútra SR. celý článok


reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o.
Copyright © 2010-2020 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty

Pocitadlo.sk

Mazda bonus za výkon

reklama