Futbal, 3. liga: Malženiciam dohrávka nevyšla, nebodovali

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 1.9.2019, 21.37, Ján Král

Tretia liga mala síce cez víkend voľno pre Regions Cup, Malženice však dohrávali odložené stretnutie štvrtého kola s Lednickými Rovňami.

Gól Juraja Sekeru tentoraz body Malženiciam nepriniesol. Archívne foto: Ján Král

Výsledkovo zápas pre Dynamo nedopadol dobre. Už v 4. minúte otvoril skóre hosťujúci Tomáš Púček, na čo dokázal reagovať v 38. minúte vyrovnávajúcim zásahom Juraj Sekera.

Už v 41. minúte však Crystal znova viedol, keď druhý gól v stretnutí strelil Púček. Skóre 1:2 vydržalo až do konca duelu.

Súťaž pokračuje piatym kolom už v stredu 4. septembra, keď o 17:00 nastúpia Malženice v Marcelovej. Juniori Spartaka budú od 19:00 hrať u lídra tabuľky z Myjavy.

3. LIGA – 4. KOLO:

Malženice – Lednické Rovne 1:2 (1:2)

Góly: 38. J. Sekera – 4. a 41. Púček

MALŽENICE: Planický – Juriš, Krajčovič, Jakubička, Kovársky, Rehák, Beseda (64. Halmo), Balážik, Dvorák (46. Železník), Orolín, J. Sekera (72. Lančarič)

1   Spartak Myjava 4 4 0 0 6:1 12   6
2   ŠK LR CRYSTAL Lednické Rovne 4 3 1 0 8:5 10   4
3   OFK Malženice 4 3 0 1 12:3 9   -3
4   ŠK 1923 Gabčíkovo 4 2 1 1 8:4 7   1
5   FK Marcelová 4 2 1 1 3:2 7   1
6   FK Slovan Duslo Šaľa 4 2 0 2 3:2 6   0
7   FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble B    4    2    0    2       4:6             6          3
8   MŠK Považská Bystrica 4 1 2 1 4:4 5   -1
9   FKM Nové Zámky 4 1 2 1 6:12 5   -4
10   FC Nitra B 4 1 1 2 6:6 4   -2
11   TJ KOVO Beluša 4 1 1 2 4:5 4   -2
12   AFC Nové Mesto nad Váhom 4 1 1 2 2:3 4   -2
13   FC Spartak Trnava B 4 1 1 2 3:6 4   -2
14   TJ Družstevník Veľké Ludince 4 1 0 3 4:6 3   0
15   KFC Kalná nad Hronom 4 0 2 2 3:6 2   -4