Futbal, 7.liga B: Chtelnica stále s plným počtom bodov, Bojničky prekvapili vo Veselom

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 8.9.2019, 19.16, prispievatelia

V tomto kole sa nadštandardne darilo hosťujúcim mužstvám, vonku naplno bodovala Chtelnica, Bojničky, Trakovice aj Moravany.

Futbal, 7.liga B: Chtelnica stále s plným počtom bodov, Bojničky prekvapili vo Veselom

Ilustračné foto: archív trnavskyhlas.sk

Chtelnici je jedno, či hrá doma alebo vonku, zatiaľ vyhráva všade. V Borovciach viedla už po polčase 2:0, no domáci zápas nevzdali. V 56. minúte kopal Herceg (Borovce) pokutový kop, ktorý však nepremenil. O minútu neskôr sa predsa len dočkali gólu aj domáci, hostia si však už víťazstvo ustrážili až do záverečného hvizdu rozhodcu. Chtelnica sa môže po piatich kolách hrdiť plným počtom bodov.

Bojničky sa postarali o prekvapenie víťazstvom vo Veselom. Do tohto víkendu im patrilo v tabuľke predposledné miesto s jediným bodíkom, okrem toho mali za sebou aj minulotýždňovú nakladačku od Veľkého Orvišťa. Cestu za tromi bodmi im uľahčili domáci, ktorí hrali od 65. minúty bez vylúčeného Bokora.

Hneď za vedúcou dvojicou Veľké Orvište, Chtelnica sa v tabuľke po víťazstve s Ostrovom usadili Madunice a za nimi Moravany nad Váhom.

Svojho prvého gólu v tejto sezóne sa dočkalo aj Šulekovo, v zápase s Moravanmi nad Váhom to však na prvý bod nemohlo stačiť. Šulekovo od 41. minúty hralo bez vylúčeného Gažoviča, ktorý dostal za kritiku rozhodcu najprv žltú a vzápätí aj červenú kartu.

RUBBEX 7. Liga B - 5. kolo:

Sokolovce - Šípkové 6:2 (6:1)
Góly: 6. Kľúčovský (vl. gól), 16. a 38. Šiška, 27. a 32. Pavlovič, 33. Udržal - 15. Puvák, 82. Žák
ČK: 70. Oška (Šípkové)
SOKOLOVCE: Slovák - Blaško, Korvín, Velič, T. Pavlovič, Udržal, Šiška, P. Pavlovič, Polák, Belica, Bucko (Homola, Jašík, Polák)
ŠÍPKOVÉ: T. Holán - Hanuliak, Červeňanský, Puvák, Kľúčovský, Feranec, Žák, Ilenčík, P. Holán, Kubík, Kolník (Petrík, Obuch, L. Oška)

Borovce - Chtelnica 1:2 (0:2)
Góly: 57. Jankech - 38. Bogora, 41. Tomáška
BOROVCE: Drobný - Potrok, Moravčík, Dubovský, A. Dadík, Herceg, M. Macháč, M. Dadík, Ruľák, O. Macháč, Jankech (Štefanka, Pažík, Búš)
CHTELNICA: Pavelský - Bašnák, Slabý, Bogora, Rechtorík, Tomašovič, Hlúch, Balcír, Kyselica, Tomáška, Hrčka (Lukáčik, Slabý, Suchán)

Veľké Orvište - Dubovany 3:1 (2:0)
Góly: 15. a 32. A. Filip, 47. Čulák - 48. Krajčo
V. ORVIŠTE: Šiška - Tvrdý, Habán, Kaurin, Andelković, Sumer, Čulák, Horváth, Kovačević, A. Filip, Boris (R. Filip, Melicher)
DUBOVANY: Kalaš - Kollár, Strečanský, Kusý, Masaryk, O. Holán, Masarik, M. Krajčo, D. Krajčo, Jamrich (A. Holán, Bernát, Herceg, Lesaj)