Futbal, 7. liga B: Veľké Orvište sa postaralo o prvú prehru Chtelnice, zostáva na čele tabuľky

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 15.9.2019, 20.19, prispievatelia

Chtelnica aj Madunice strácajú na vedúce mužstvo tabuľky tri body.

Futbal, 7. liga B: Veľké Orvište sa postaralo o prvú prehru Chtelnice, zostáva na čele tabuľky

Ilustračné foto: archív trnavskyhlas.sk

Chtelnica zaznamenala v nedeľu svoju prvú prehru, postaralo sa o ňu Veľké Orvište. Domáci sa síce ujali vedenia gólom Tomášku, tesne pred koncom prvého polčasu vyrovnával Andelkovič. Ten istý hráč skóroval aj na začiatku druhého polčasu a zabezpečil tak víťazstvo hostí. Veľké Orvište zostáva na čele tabuľky už s trojbodovým náskokom pred prenasledovateľmi.

Rovnaký počet bodov ako Chtelnica majú po nedeli aj Madunice, ktoré vyhrali rozdielom triedy v Moravanoch nad Váhom. O svojom víťazstve rozhodli až v druhom polčase.

Trakovice nezaváhali v zápase s beznádejne posledným Šulekovom. O ich víťazstvo sa postaral hlavne Peter Kubiš, ktorý vsietil tri zo šiestich gólov.