Futbal, 4. liga: Naplno bodovalo Vrbové, Jaslovské Bohunice aj Boleráz

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 15.9.2019, 19.56, prispievatelia

Mužstvá z čela tabuľky počas tohto víkendu nezaváhali. Víťazstvo zaznamenali vedúce Častkovce, Vrbové, Jaslovské Bohunice aj Boleráz.

Futbalisti Bolerázu majú za sebou zápas s Prečínom. Foto: Ján Král

Víťazstvo Vrbového v Domaniži zabezpečil už v prvom polčase čistým hetrikom Andrej Kaman, ktorý sa tak dotiahol na najlepších strelcov ligy. Keďže vedúce mužstvo bez väčších problémov zdolalo Partizánske, Vrbové zatiaľ zostáva v tabuľke na druhom mieste.

Zápas Jaslovských Bohuníc s Trebaticami nebol takou jednoznačnou záležitosťou domácich, ako by sa podľa postavenia oboch mužstiev v tabuľke mohlo zdať. Domáci zvíťazili najtesnejším rozdielom, o výsledku rozhodol takisto už prvý polčas.

Boleráz rovnako ako Vrbové či Jaslovské Bohunice rozhodol o svojom víťazstve 3:0 nad Prečínom už v prvom polčase, v druhom už diváci góly nevideli. Hlohovec zaznamenal svoj druhý bod v súťaži, zatiaľ však zostáva na poslednom mieste tabuľky

Futbal, 4. liga - 7. kolo:

Domaniža - Vrbové 2:4 (1:3)
Góly: 19. Čelko, 81. Sádecký - 10., 18. a 40. Kaman, 77. Srnec
VRBOVÉ: Horváth – Šarudi, Virág, Kaman, Kuý, Srnec, Strecký, Macho, Gažík, Troják, Brezina (Šimor, Hazda, Dubovský)

Jaslovské Bohunice - Trebatice 2:1 (2:1)
Góly: 11. Banovič, 37. Kaniščák - 13. Machač
J. BOHUNICE: Matejkovič - Kolarovič, Kaniščák, Zolvík, Janso, Poláček, Kadlečík, Banovič, Buchanec, Krajčovič, Machovič (Doka, Demovič, Hlavatovič, Nemček)
TREBATICE: Veselý - Bartošek, Matyáš, Šurin, Kirka, Masár, Valo, Hečko, Jakubek, Machač, Klačman (Prosňanský, Bulák, Vido, Gajdošík, Filin, Palkech)

Hlohovec - Kvašov 1:1 (0:1)
Góly: 47. Izakovič - 37. Valašík
HLOHOVEC: Hummetov - Bohunický, Veľký, Andrássy, Dreval, Rokošný, Miklošík, Izakovič, Vidovič, Rokošný (Morvay, Brodziansky, Aršić)

Boleráz - Prečín 3:0 (3:0)
Góly: 4. Bagi, 31. a 35. Mackovčín
BOLERÁZ: Jedlička - Klačo, Mackovčín, Blaško, Daniš, Sedlák, Dzíbela, Bagi, Németh, Loskot, Milinković (Krajinčák, Vangel)

Dolné Vestenice - Trenčianske Stankovce 1:2

Bánovce nad Bebravou - Prievidza 2:0

Častkovce - Partizánske 5:2

Gbely - Lehota pod Vtáčnikom 0:1

1        OK Častkovce                                            7   6   1   0   22:6      19      7
2   MFK Vrbové 7 5 1 1 21:10 16   7
3   ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928 7 5 1 1 14:8 16   4
4   TJ Slavoj Boleráz 7 4 1 2 16:9 13   4
5   FK TEMPO Partizánske 7 4 1 2 17:14 13   1
6   OŠK Trenčianske Stankovce 7 4 0 3 15:9 12   0
7   ŠK VEGUM Dolné Vestenice 7 4 0 3 14:11 12   0
8   OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom 7 3 3 1 11:8 12   3
9   TJ NAFTA GBELY 7 3 2 2 21:13 11   2