Utorok 22. 10., meniny má Sergej, zajtra Alojzia.Význam mien.

Futbal, 3. liga: Malženice bodovali naplno, rezerva Spartaka prehrala

Vydané 6.10.2019 o 14.26, autor Ján Král

Malženice v desiatom kole tretej ligy západ zdolali béčko Zlatých Moraviec/Vrábiel 2:1. Dynamo malo výborný vstup do zápasu, keď v 9. minúte otvoril skóre Sekera a v 24. minúte pridal druhý zásah Rehák. Hostia reagovali v 56. minúte Brazílčanom Calvacantem, vyrovnať ale už nedokázali.

Tomáš Juriš (pri lopte) sa po letnom príchode udomácnil v zostave Malženíc. Foto: Eleonóra Szombatová

Rezerva Spartaka v Červeníku nestačila na Nové Mesto nad Váhom. V 71. minúte poslal hostí do vedenia Lukáš Šebek a v 84. pečatil výsledok na 0:2 odchovanec Spartaka Rapavý.

Vedúca Myjava zvládla neľahký zápas s Lednickými Rovňami, na ihrisku súpera vyhrala 4:1.

Na druhé miesto sa po víťazstve2:1  v Gabčíkove vyšvihla Považská Bystrica.

3. LIGA – 10. KOLO:

Malženice – Zlaté Moravce/Vráble B 2:1 (2:0)

Góly: 9. J. Sekera, 24. Rehák – 56. Calvacante

MALŽENICE: Planický – Juriš, Jakubička, Beseda (46. Lančarič), Kovársky, Rehák, Magdolen, Balážik (87. Lovás), Dvorák (73. Halmo), Krajčovič, J. Sekera (79. Železník)

Spartak Trnava juniori – Nové Mesto nad Váhom 0:2 (0:0)

Góly: 71. L. Šebek, 84. Rapavý

SPARTAK: Urminský – Drozda (79. Martinka), Grík, Daniel, Chukwudi (62. Drobena), Pavlovčík (52. Kareem), Horvát, Mihálek, Oršula, Kelemen, Yilmaz (66. Bencz)

10   TJ Družstevník Veľké Ludince 10 4 0 6 15:16 12   -3
11   FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble B    10    3    2    5      14:18      11        -1

Futbal, 6. liga: Majcichov zdolal Zeleneč, Zavar hasil bod v Pavliciach

Vraví sa, že derby nemá favorita a potvrdilo sa to v dueli Majcichova so Zelenčom, kde domáci pripravili... celý článok

Futbal, 7. liga A: Modranka zachraňovala v zápase s Kátlovcami bod v samom závere

Futbal, 7. liga A: Modranka zachraňovala v zápase s Kátlovcami bod v samom závere

Zápas kola sa hral v Modranke, kde hostili lídra tabuľky z Kátloviec. Domáci museli v posledných minútach... celý článok

Futbal, 5. liga: Piešťany zdolali Špačince, naplno bodovali aj Zvončín a Horná Krupá

Futbal, 5. liga: Piešťany zdolali Špačince, naplno bodovali aj Zvončín a Horná Krupá

Piešťany majú v poslednom období dobrú formu, ktorá ich vyniesla v tabuľke na druhú priečku hneď za... celý článok