Utorok 22. 10., meniny má Sergej, zajtra Alojzia.Význam mien.

Na futbalovom štadióne bude spartakovská akcia pre celú rodinu

Vydané 9.10.2019 o 12.15, autor Ján Král

Futbalový život sa v Trnave nezastaví ani počas reprezentačnej prestávky. Spartak Trnava pripavuje v City Arene - Štadióne Antona Malatinského na sobotu 12. októbra Family day. Ako už z názvu vyplýva, pôjde o akciu pre celé rodiny.

Plagát k podujatiu. Zdroj: organizátori

Program sa začne o 13:00 zápasom kategórie U13 medzi domáci spartakovcami a Nitrou. Popritom budú prebiehať prehliadky štadióna pre záujemcov, ktoré budú začínať o 13:00, 13:20 a 13:40.

Od 14:00 sa môžu tešiť deti na súťaže pri fanshope. V mixzóne, kde sa stretávajú obvykle po zápasoch hráči s novinármi, sa o 14:30 uskutoční autogramiáda súčasných a bývalých hráčov Spartaka.

O 15:30 sa začne zápas medzi ultras fanúšikmi a starými pánmi Spartaka (nastúpiť majú hráči ako Hluško, Filip, Gašparík st., Ekhardt,...).

To už bude v plnom prúde dražba predmetov s futbalovou tematikou, ktoré venujú súčasní aj bývalí trnavskí futbalisti. Ako informoval koordinátor pre styk s fanúšikmi Spartaka Anton Krippel, výťažok z dražby venujú pre novorodenecké oddelenie trnavskej fakultnej nemocnice.

"Počas celej akcie bude nachystané občerstvenie pre deti a rodičov ako napr. guláš, sladkosti, džúsy a nealko. Deti sa budú môcť dať ostrihať u kaderníčky, dospelí budú môcť popritom ochutnať vína," uviedol Krippel.

Vstup na akciu je bezplatný.

Futbal, 6. liga: Majcichov zdolal Zeleneč, Zavar hasil bod v Pavliciach

Futbal, 6. liga: Majcichov zdolal Zeleneč, Zavar hasil bod v Pavliciach

Vraví sa, že derby nemá favorita a potvrdilo sa to v dueli Majcichova so Zelenčom, kde domáci pripravili... celý článok

Futbal, 7. liga A: Modranka zachraňovala v zápase s Kátlovcami bod v samom závere

Futbal, 7. liga A: Modranka zachraňovala v zápase s Kátlovcami bod v samom závere

Zápas kola sa hral v Modranke, kde hostili lídra tabuľky z Kátloviec. Domáci museli v posledných minútach... celý článok

Futbal, 5. liga: Piešťany zdolali Špačince, naplno bodovali aj Zvončín a Horná Krupá

Futbal, 5. liga: Piešťany zdolali Špačince, naplno bodovali aj Zvončín a Horná Krupá

Piešťany majú v poslednom období dobrú formu, ktorá ich vyniesla v tabuľke na druhú priečku hneď za... celý článok