Futbal, 3. liga: Rezerva Spartaka s áčkarmi v zostave remizovala v Považskej Bystrici

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 13.10.2019, 17.23, Ján Král

Nakoľko vo Fortuna lige je reprezentačná prestávka, Spartakovci postavili na zápas v Považskej Bystrici za svoju rezervu takmer kompletnú jedenástku hráčov A-tímu. Napriek tomu to červeno-čiernym stačilo iba na remízu.

Futbal, 3. liga: Rezerva Spartaka s áčkarmi v zostave remizovala v Považskej Bystrici

Matúš Pavlovčík bol jediným kmeňovým hráčom B-mužstva v zostave Spartaka na zápase v Považskej Bystrici. Foto: Lukáš Grinaj

Skóre síce otvoril už po štvrťhodine hry Yilmaz, keď najpr brankár Vozár vyrazil strelu Oršulu, no na následný pokus trnavského útočníka nemal nárok.

Body sa ale delili, pretože v 64. minúte z penalty vyrovnal na konečných 1:1 bývalý dorastenec Spartaka Lukáš Slávik.

Líder súťaže z Myjavy doma porazil Marcelú 4:1 a zvýšil svoj náskok na čele tabuľky.

Beluša sa s Malženicami v minulej sezóne doťahovala o postup, o to zaujímavejší bol ich duel v 11. kole aktuálneho ročníka. Beluša napokon zvíťazila 3:1, v dueli padli dve červené karty. Najprv prišli o vylúčeného Železníka hostia, potom o Schiszlera domáci.