Futbal, 7. liga B: Madunice zdolali Chtelnicu, Veľké Orvište opäť s víťazstvom

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 13.10.2019, 19.11, prispievatelia

Chtelnica mala doteraz na svojom konte len jedinú prehru, po nedeli pribudla ďalšia. Ešte stále to však stačí na druhú priečku v tabuľke. Veselé v závere zdramatizovalo zápas vo Veľkom Orvišti.

Futbal, 7. liga B: Madunice zdolali Chtelnicu, Veľké Orvište opäť s víťazstvom

Tomáš Wesolovski strelil jeden z gólov Veľkého Orvišťa. Archívne foto: Ján Král

Súboj Veľké Orvište – Veselé mal byť jednoznačnou záležitosťou domácich, a do 75. minúty aj bol. Vedúce mužstvo tabuľky sa v prvom polčase ujalo vedenia, v druhom pridalo ďalšie dva góly.

Za stavu 3:0 to už pre hostí vyzeralo beznádejne, no nádej oživil v 76. minúte Martin Konečný, o minútu ten istý hráč skóroval opäť a zdramatizoval tak posledné minúty zápasu.

Veľké Orvište si napokon víťazstvo udržalo, rovnako aj vedúcu priečku v tabuľke.

Úlohu favorita bez väčších ťažkostí zvládli aj Trakovice, ktoré hrali na pôde Šípkového, ktoré má stále len jediný bod. Šípkové sa však dobre držalo a prehrávalo len 1:0. Trakovice si ďalšie góly šetrili na poslednú pätnásťminútovku, v ktorej strelili tri.

O prekvapenie kola sa víťazstvom v Chtelnici pred veľmi solídnou diváckou kulisou postarali Madunice. Vedenia sa ujali už v prvom polčase gólom Chudého, v druhom pridal ďalšie dva góly do siete domácich Slovák. Chtelnica, ktorá mala do nedele na svojom konte len jedinú prehru, zrazu prehrávala 3:0. Napokon sa gólu dočkali aj domáci fanúšikovia, postaral sa oň zo štandardnej situácie Palkovič, na prehre Chtelnice to však už nič nezmenilo. Chtelnica aj po nedeli zostáva v tabuľke na druhej priečke, doťahujú sa však aj Trakovice a Madunice.

Zo zápasu Borovce – Prašník (5:0) stojí za pozornosť, že o všetky góly sa podelili dvaja hráči. Adam Dadík strelil tri, Martin Šiška dva.