Futbal, 4. liga: Vrbové doma len remizovalo, Jaslovské Bohunice opäť vyhrali

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 20.10.2019, 17.30, prispievatelia

Vrbové po minulotýždňovej prehre v Jaslovských Bohuniciach doma s Kvašovom len remizovalo a muselo sa tak rozlúčiť s druhou priečkou v tabuľke. Tá prvá je už dlho jasná, Častkovce len zvýšili svoj náskok pred prenasledovateľmi na desať bodov.

K víťazstvu Jaslovských Bohuníc prispel svojím výkonom aj Lukáš Zolvík. Foto: Ján Král

Vrbové bolo aj vzhľadom na postavenie v tabuľke na domácej pôde v súboji s Kvašovom favoritom.

O prvý gól v zápase sa však postarali v 35. minúte hostia. Vrbové vyrovnávalo až v 75. minúte, po sérii rohových kopov poslal hlavou loptu do siete Andrej Kaman.

Napriek snahe domácich už viac gólov nepadlo, Kvašov sa ďalšej z remíz na svojom konte len potešil.

V Jaslovských Bohuniciach videli diváci nepremenený pokutový kop, ale po dramatickom závere aj víťazstvo domácich. V závere prvého polčasu kopal pokutový kop Lukáš Buchanec, do kabín však obe mužstvá odchádzali za bezgólového stavu. Na začiatku druhého polčasu však práve Buchanec poslal svoje mužstvo do vedenia, hostia ale dokázali vyrovnať. Tesne pred koncom zápasu zabezpečil plný bodový zisk Jaslovských Bohuníc gólom na 2:1 Patrik Nemček.

Trebatice prekvapili Boleráz, mužstvo, ktoré sa doteraz uchádzalo o popredné priečky v tabuľke. Domáci sa ujali vedenia v prvom polčase gólom Bartošeka, v druhom polčase pridal druhý gól Masár. Hostia odišli z Trebatíc domov naprázdno.

Hlohovec sa na trávniku Domaniže ujal vedenia, v 31. minúte skóroval Izakovič. Domáci vyrovnávali z pokutového kopu a ešte do polčasu otočili výsledok. V druhom polčase pridali ďalšie tri góly, z toho opäť jeden z pokutového kopu, a tak sa žiadne prekvapenie nekonalo.

4. liga - 12. kolo:

Vrbové - Kvašov 1:1 (0:1)
Góly: 75. Kaman - 35. Bretschneider
VRBOVÉ: Horváth - Šarudi, Virág, Kaman, Kusý, Srnec, Kurinec, Strecký, Macho, Dubovský, Brezina (Hazda)

Trebatice - Boleráz 2:0 (1:0)
Góly: 37. Bartošek, 69. Masár
TREBATICE: Veselý - Bartošek, Matyáš, Hečko, Filin, Machač, Klačman, Jakubek, Valo, Masár, Šurin (Kirka, Prosňanský, Bulák, Gajdošík)
BOLERÁZ: Jedlička - Klačo, Blaško, Daniš, Kollár, Sedlák, Dzíbela, Bagi, Németh, Líška, Loskot (Mackovčín, Dubec, Miniković)

Domaniža - Hlohovec 5:1 (2:1)
Góly: 43. Seko, 45. Cúg, 65. Augustín, 85. Čelko, 90. Socha - 31. Izakovič
HLOHOVEC: Janček - Bohunický, Veľký, Izakovič, Rokošný, Janík, Kolobov, Maksymchuk, Morvay, Miklošík, Farkaš (Laboš, Michálek, Oboril, Vidovič, Liso)

Jaslovské Bohunice - Dolné Vestenice 2:1 (0:0)
Góly: 48. Buchanec, 89. Nemček - 73. Matiaško
J. BOHUNICE: Matejkovič - Kolarovič, Janso, Poláček, Buchanec, Machovič, Krajčovič, Demovič, Zolvík, Zemko, Banovič (Hlavatovič, Nemček, Kaniščák)

Prievidza - Lehota pod Vtáčnikom 0:1

Partizánske - Gbely 2:2

Častkovce - Bánovce nad Bebravou 3:1

Trenčianske Stankovce - Prečín 6:1

1       OK Častkovce                                              12    11   1    0     38:9        34      13
2   OŠK Trenčianske Stankovce 12 8 0 4 27:16 24   3
3   OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom 12 7 3 2 27:16 24   9
4   MFK Vrbové 12 7 2 3 35:21 23   5
5   FK TEMPO Partizánske 12 7 2 3 27:22 23   2
6   Jaslovské Bohunice 12 7 1 4 22:17 22   1
7   TJ Slavoj Boleráz 12 6 2 4 26:19 20   5
8   TJ NAFTA Gbely 12 5 3 4 30:22 18   3
9   TJ Partizán Domaniža 12 5 3 4 28:21 18   -3