Futbal, 3. liga: Favoritom sa nedarilo, béčko Spartaka vyhralo

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 20.10.2019, 17.45, Ján Král

Líder súťaže z Myjavy iba remizoval v Kalnej nad Hronom 1:1, Kopaničiarov to však extra trápiť nemusí, pretože sa nedarilo ani ďalším celkom z čela tabuľky. Druhá Považská Bystrica si body delila s nitrianskym béčkom. Pod Zoborom hrala 2:2.

Béčku Spartaka pomohol k bodom v Gabčíkove svojím gólom aj Kubilay Yilmaz. Foto: Lukáš Grinaj

Iba remízu uhrali doma iba Lednické Rovne, s Galantou sa rozišli po výsledku 2:2.

Malženice sa v 79. minúte zásluhou Jakubičku ujali vedenia nad Novým Mestom nad Váhom, výsledok znamenajúci tri body ale napokon neudržali, pretože v 87. minúte vyrovnal na konečných 1:1 Šupka.

Rezerva trnavského Spartaka posilnená o viacerých hráčov A-mužstva triumfovala v Gabčíkove. Na horúcej pôde zvíťazila 3:0, keď v druhom polčase sa presadili postupne Brazílčan Cabral, Rakúšan Yilmaz a slovenský útočník Kelemen.