Futbal, 7. liga A: Modranka zachraňovala v zápase s Kátlovcami bod v samom závere

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 20.10.2019, 18.11, prispievatelia

Zápas kola sa hral v Modranke, kde hostili lídra tabuľky z Kátloviec. Domáci museli v posledných minútach zachraňovať aspoň bod. Čelo tabuľky zostáva po remíze prvých dvoch mužstiev bez väčšej zmeny, prvé zostávajú Kátlovce, o bod menej majú Modranka a Brestovany.

Futbal, 7. liga A: Modranka zachraňovala v zápase s Kátlovcami bod v samom závere

Richard Sekera zachránil Modranke remízu dvoma gólmi. Archívne foto: Ján Král

V zápase prvých dvoch mužstiev Modranka – Kátlovce sa zrodila remíza 2:2, o všetky góly sa postarali dvaja hráči. Líder tabuľky z Kátloviec sa ujal vedenia už v 14. minúte gólom Adama Pavlíka, ten istý hráč pridal v 54. minúte aj druhý gól hostí.

Keď už hostia v závere zápasu začínali pomýšľať na šampanské, znížil v 89. minúte na 1:2 domáci Richard Sekera, o minútu neskôr ten istý hráč vyrovnal na 2:2.

Rozhodca Šurina ešte niekoľko minút nastavoval, výsledok sa už ale nemenil.

Brestovany po minulotýždňovej domácej prehre remízovali v Smoleniciach. Výsledok 1:1 sa zrodil už v prvom polčase, najskôr za domácich skóroval Dubčák, ešte do prestávky vyrovnával Adam Zlatohlávek.

V kontakte s čelom tabuľky ešte zostávajú Bohdanovce, ktoré zdolali Ružindol 2:1.

Naopak, strácať začínajú Dechtice, ktoré v nedeľu prehrali v Dolnej Krupej 1:3. Prvý gól zápasu strelil až v 48. minúte Richard Gažo, ktorý premenil pokutový kop. O desať minút neskôr mal ten istý hráč rovnakú príležitosť, druhú jedenástku však už nepremenil. Ďalšie dva góly domácich pridali Lukačovič a Michálek, Dechtice v závere zápasu už len zjemnili prehru na 3:1 gólom Slivu.

V zápase mužstiev z dna tabuľky Dobrá Voda – Bíňovce sa zrodila remíza 2:2. Aj tu videli diváci pokutový kop, premenil ho Čech z mužstva hostí.

SWAN 7. Liga - 11. kolo:

Bohdanovce - Ružindol 2:1 (1:0)
Góly: 33. Chudý, 59. Minarovič - 47. Moncman
BOHDANOVCE: Vaško - Faga, Doboš, Peško, Ryška, Novosedlík, Palšovič, Dufek, Brestovanský, Chudý, Minarovič (Mikulášek, Hajdúch, Peňák)
RUŽINDOL: Vrábel - Horváth, Penyak, Synak, Turanský, Minarovič, Bartoš, Grígel, Moncman, Houbek, Kubíček (M. Turoň, D. Turoň, Matula)

Modranka - Kátlovce 2:2 (0:1)
Góly: 89. a 90. Sekera - 14. a 54. Pavlík
MODRANKA: Špernoga - Rakický, Gumbír, Sekera, Križan, Gergely, Zvolenský, Karol, Mackura, Sekera, Baláž (Mačák, Šaštinský, Bango)
KÁTLOVCE: Banič - M. Sliva, Vyhlidal, Jurkas, D. Sliva, Babečka, Hupka, Hlavatovič, P. Uváček, Pavlík, Gajarský (Uváček, Šimončič, Jánoš)

Hrnčiarovce nad Parnou - Dolné Orešany 1:1 (1:0)
Góly: 44. Jedinák - 70. Tóth
HRNČIAROVCE: Riha - Kralovič, Zolvík, Blažek, Hlinka, Lukačik, Sedlický, Vnuk, Banič, Jedinák, Hudec (Serbák, Palkovič)
D. OREŠANY: Lipovský - Rábara, Hronský, Rabara, Ostrovský, Griflík, Novák, Tóth, Zelenák, Kondrček, Kamenický (Illeš)

Smolenice - Brestovany 1:1 (1:1)
Góly: 13. Dubčák - 37. A. Zlatohlávek
ČK: 88. Šiška (Brestovany)
SMOLENICE: Kvapil - Panák, Nídel, Benca, Dubčák, Jurica, Hodulík, Štibraný, Bednár, Vandák, Študenc  (Hantabál, Kollarovič)
BRESTOVANY: Tomík - D. Zlatohlávek, Dorčiak, Krivošík, Bošácky, Sládeček, Tandlmayer, Šiška, Horváth, Dibala, A. Zlatohlávek (Tančok, Spevák, Maar)

Dolná Krupá - Dechtice 3:1 (0:0)
Góly: 48. a 59. Gažo, 61. Lukačovič - 87. Sliva
D. KRUPÁ: Roštecký - Hrubý, Hetteš, Gažo, Ištvanec, Garažia, Bartoš, Lukačovič, Peško, Vyskoč, Jurina (Michálek, Pupan, Kucman)
DECHTICE: Haršáni - Sliva, Jankovič, Kalaš, Prý, Kissimonyi, Heltko, Kunka, Maška, Jankovič, Prvý (Krivánek, Kolesik)

Košolná - Slávia Trnava 4:1 (2:0)
Góly: 26. Zachar, 35. Augustín, 72. Homoľa, 89. Volek - 78. Halmo
KOŠOLNÁ: Prekop - Martinkovič, Bobok, Greguš, Volek, Zachar, Homoľa, Kobza, Čavara, Chudjak, Augustín (Danišovič, Chudják, Behúl)
SLÁVIA: Hrebíček - Áč, Ďurinský, Vido, Rado, V. Skýpala, Kopúnek, Uhrík, Gábor, Halmo, Vančo (S. Skýpala, Boc, Rogovský)

Dobrá Voda - Bíňovce 2:2 (1:2)
Góly: 7. Hanzes, 71. Ondruška - 37. I. Kostolanský, 43. Ľ. Čech
D. VODA: Krížik - Dubrava, Klčo, Paldan, Ondruška, Novák, Ružička, Hanzes, Jantoš, Macko, Danko (Hrašna)
BÍŇOVCE: Dekan - Tarkoš, Halaša, Dráb, Rajnoha, I. Kostolanský, M. Kostolanský, Ľ. Čech, M. Čech, Krajčovič, Opálek (Ryšavý, Tarkoš)

1       TJ FC Kátlovce                                     11    8     2      1     39:21     26        11
2   FO ŠK Modranka 11 8 1 2 42:15 25   7
3   TJ Družstevník Brestovany 11 8 1 2 35:16 25   7
4   TJ Elastik Bohdanovce 11 7 0 4 31:21 21   6
5   TJ Družstevník Dechtice 11 5 1 5 25:18 16   -2
6   OŠK Smolenice 11 5 1 5 28:23 16   1
7   Futbalový klub Sparta Košolná 11 5 1 5 23:33 16   4
8   TJ Družstevník Ružindol 10 5 0 5 24:22 15   -3
9   ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou 11 4 1 6 22:22 13   -2