Futbal, 4. liga: Vrbové je opäť druhé, Boleráz strelil šesť gólov

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 27.10.2019, 20.18, prispievatelia

Jaslovské Bohunice hrali celý druhý polčas v Bánovciach nad Bebravou len s desiatimi hráčmi. Hlohovec v zápase s vedúcim mužstvom tabuľky nemal šancu.

Vrbové bodovalo naplno. Foto: Ján Král

Vrbové odčinilo minulotýždňovú domácu remízu, v Dolných Vesteniciach bodovalo naplno. Zverenci trénera Petra Majerníka síce v 15. minúte inkasovali prvý gól, ale ešte v prvom polčase vyrovnával Kaman.

Keď už to vyzeralo na deľbu bodov, druhý gól Vrbového strelil Srnec. Napriek nadstaveným minútam sa už výsledok nemenil.

Vrbové sa tak vrátilo na druhú priečku tabuľky za Častkovce.

Jaslovské Bohunice prehrali v Bánovciach nad Bebravou najtesnejším rozdielom. Domáci hrali celý druhý polčas „presilovku“, pretože Kadlečík musel ísť v 45. minúte predčasne pod sprchy. Bánovce si víťazstvo zabezpečili v 74. minúte, Jaslovské Bohunice s desiatimi hráčmi už nedokázali vyrovnať.

Boleráz dal šesťgólovú nádielku Partizánskemu, tromi gólmi sa o ňu postaral najlepší strelec súťaže, už šestnásťgólový Tomáš Bagi. Hostia na konečných 6:1 korigovali dve minúty pred koncom stretnutia.

V Hlohovci sa v zápase s Častkovcami stretli beznádejne posledné mužstvo so suverénne vedúcim mužstvom tabuľky. Nič iné ako víťazstvo hostí sa v tomto dueli ani nečakalo.

4. Liga - 13. kolo:

Dolné Vestenice - Vrbové 1:2 (1:1)
Góly: 15. Sluka - 29. Kaman, 89. Srnec
VRBOVÉ: Horváth - Šarudi, Virág, Kaman, Kusý, Srnec, Strecký, Macho, Troják, Dubovský, Brezina (Michálek, Kurinec, Hazda)

Bánovce nad Bebravou - Jaslovské Bohunice 1:0 (0:0)
Góly: 74. Zita
ČK: 45. Kadlečík (J. Bohunice)
J. BOHUNICE: Matejkovič - Kolarovič, Janso, Poláček, Machovč, Demovič, Zolvík, Zemko, Banovič, Hlavatovič, Kadlečík (Nemček)

Hlohovec - Častkovce 1:5 (1:2)
Góly: 3. Rokošný - 24. Sládek, 42. Takáč, 57. a 59. Šiko, 76. Adamec
HLOHOVEC: Janček - Bohunický, Veľký, Izakovič, Janík, Kolobov, Maksymchuk, Morvay, Rokošný, Andrássy, Farkaš (Miklošík, Laboš, Vidovič, Liso)

Boleráz - Partizánske 6:1 (3:0)
Góly: 29., 45. a 47. Bagi, 32. Sedlák, 71. Blaško, 75. Dzíbela - 88. Slivka
BOLERÁZ: Jedlička - Klačo, Blaško, Daniš, Kollár, Sedlák, Dzíbela, Bagi, Németh, Líška, Milinković (Mackovčín, Krajinčák, Dubec, Loskot, Hodulík)

Prečín - Trebatice 1:4 (1:2)
Góly: 19. Vrábel - 21. Bartošek, 45. a 75. Machač, 66. Masár
ČK: 90. Košút (Prečín)
TREBATICE: Veselý - Bartošek, Matyáš, Hečko, Filin, Machač, Klačman, Valo, Masár, Šurin, Kirka (Prosňanský, Gajdošík, Blaško)

Lehota pod Vtáčnikom - Trenčianske Stankovce 0:0

Gbely - Domaniža 2:0

Kvašov - Prievidza 5:2

1        OK Častkovce                                               13    12    1     0    43:10     37      16
2   MFK Vrbové 13 8 2 3 37:22 26   8
3   OŠK Trenčianske Stankovce 13 8 1 4 27:16 25   4
4   OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom 13 7 4 2 27:16 25   7
5   TJ Slavoj Boleráz 13 7 2 4 32:20 23   5
6   FK TEMPO Partizánske 13 7 2 4 28:28 23   2
7   ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928 13 7 1 5 22:18 22   1
8   TJ NAFTA GBELY 13 6 3 4 32:22 21   3
9   TJ Partizán Domaniža 13 5 3 5 28:23 18   -3