Futbal, 7. liga A: Kátlovce sú jesenným majstrom, Modranka vyhrala v Bohdanovciach
ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 3.11.2019, 16.04, prispievatelia
Kátlovce oslavujú. Po víťazstve v záverečnom tohtoročnom kole SWAN 7. ligy A na pôde Hrnčiaroviec 2:0 sa stali jesenným majstrom súťaže. Góly padli pomerne rýchlo, skóre otvoril v 14. minúte Jánoš a o šest minút neskôr pečatil Pavlík.
Kátlovce hrali svoj zápas už v sobotu, úspech v jesennej časti súťaže hneď večer náležite oslávili ako tím. Foto: archív TJ Kátlovce
Opačné starosti má Dobrá Voda, doma ratovala remízu 2:2 s Dechticami. Ani bod jej však nepomohol k tomu, aby sa odpichla z posledného miesta tabuľky.
O víťazstve Modranky v Bohdanovciach rozhodol, ako inak, Richard Sekera.
Tesne pred prestávkou napol sieť domácich, čo bol zároveň jediný gól stretnutia.
Modranka je druhá, iba o skóre tretie Brestovany, ktoré vyhrali v Košolnej 2:1.
SWAN 7. LIGA A – 13. kolo:
Hrnčiarovce – Kátlovce 0:2 (0:2)
Góly: 14. Jánoš, 20. Pavlík
HRNČIAROVCE: Šoš – Zolvík, Hlinka, Lukáčik, Sedlický, Kankara, Banič, Jedinák, Blažek, Trulík, Masár (Hruška, Brimus, Púchly)
KÁTLOVCE: Banič – Hupka, Babečka, M. Sliva, P. Uváček, M. Maška, Pavlík, Jánoš, D. Sliva, Gajarský, Jurkas (Vyhlidal, Šimončič, R. Hlavatovič)
Bohdanovce – Modranka 0:1 (0:1)
Gól: 44. R. Sekera
BOHDANOVCE: M. Kopúnek – Faga, Doboš, Peško, Peňák, Novosedlík, I. Palšovič, Dufek, Minarovič, Chudý, Danišovič (Brestovanský)
MODRANKA: Špernoga – Rakický, Gumbír, R. Sekera, Križan, Gergely, Karol, J. Sekera, Baláž, Mar. Gabriel, Mackura (Fančovič, Bango)
Dobrá Voda – Dechtice 2:2 (1:0)
Góly: 15. Novák, 75. Ondruška – 47. E. Sliva (pen), 56. L. Púdela
DOB. VODA: Krížik – Paldan, Dubrava, Klčo, Ondruška, Novák, Ružička, Hanzes, Jantoš, Macko, Danko (Benedikovič, Lukačovič, Hrašna)
DECHTICE: Haršáni – E. Sliva, D. Kúdela, Kissimonyi, Kolesik, Krivánek, Heltko, Kunka, Pet. Maška, P. Jankovič, L. Púdela (Hrčka, Heteš)
Smolenice - Dolné Orešany 2:1 (1:1)
Góly: 21. a 79. Greguš, 8. Zelenák
ČK: 87. Novák (D. Orešany)
SMOLENICE: Kvapil - Boledovič, Nídel, Bednár, Dubčák, Benca, Vandák, Jurica, Štibraný, Greguš, Študenc (Hantabál, Kollarovič)
D. OREŠANY: Hirner - Pospíšil, Hronský, Rabara, Ostrovský, Novák, Griflík, Tóth, Zelenák, Kondrček, Kamenický (Rábara, Abrahám)
Dolná Krupá - Ružindol 1:2 (0:1)
Góly: 72. Michálek - 38. Hrubý (vl. gól), 70. Moncman
ČK: 80. Gažo (D. Krupá) - 56. Synak (Ružindol)
D. KRUPÁ: Roštecký - Hrubý, Hetteš, Gažo, Garažia, Ištvanec, Lukačovič, Fíba, Vyskoč, Peško, Michálek (Horváth, Pupan, Bartoš)
RUŽINDOL: Uhlár - Horváth, Turoň, Penyak, Synak, Turanský, Minarovič, Grígel, Moncman, Babka, Kubíček (Tollarovič, Matula, Vrábel, Houdek)
Košolná - Brestovany 1:2 (0:0)
Góly: 68. Homoľa - 52. Dibala, 55. Sládeček
KOŠOLNÁ: Prekop - Bobok, Karas, Greguš, Volek, Augustín, Zachar, Homoľa, Kobza, Čavara, Chudjak (Danišovič, Behúl)
BRESTOVANY: Tomík - Dorčiak, Krivošík, Bošácky, Sládeček, Tandlmayer, Tančok, Spevák, Dibala, Maar, Horváth (Zlatohlávek, Krajčovič, Kostolanský)
Bíňovce - Slávia Trnava 4:0 (0:0)
Góly: 65., 88. a 89. Ľ. Čech, 83. Strečanský
BÍŇOVCE: Dekan - Tarkoš, Halaša, Královič, Kostolanský, Ryšavý, Rajnoha, Ľ. Čech, M. Čech, Ostradický, Tarkoš (Klementovič, Strečanský, Malovec)
SLÁVIA TRNAVA: Kordiak - Ďurinský, Vido, Polešenský, Skýpala, Halmo, Záhora, Uhrík, Gábor, Rago, Tokoš (Boc, Rogovský, Antman)
1 | TJ FC Kátlovce | 13 | 10 | 2 | 1 | 46:22 | 32 | 17 | |||
2 | FO ŠK Modranka | 13 | 10 | 1 | 2 | 44:15 | 31 | 10 | |||
3 | TJ Družstevník Brestovany | 13 | 10 | 1 | 2 | 43:19 | 31 | 10 | |||
4 | TJ Elastik Bohdanovce | 13 | 8 | 0 | 5 | 34:24 | 24 | 6 | |||
5 | OŠK Smolenice | 13 | 7 | 1 | 5 | 32:24 | 22 | 4 | |||
6 | TJ Družstevník Dechtice | 13 | 6 | 2 | 5 | 31:21 | 20 | -1 | |||
7 | TJ Družstevník Ružindol | 12 | 6 | 0 | 6 | 26:25 | 18 | -3 | |||
8 | Futbalový klub Sparta Košolná | 13 | 5 | 1 | 7 | 25:39 | 16 | 1 | |||
9 | FK AŠK SLÁVIA Trnava | 13 | 5 | 0 | 8 | 26:41 | 15 | -6 | |||
10 | ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou | 13 | 4 | 1 | 8 | 22:25 | 13 | -5 | |||
11 | TJ Družstevník Bíňovce | 13 | 3 | 3 | 7 | 21:35 | 12 | -9 | |||
12 | OŠK Dolná Krupá | 13 | 3 | 1 | 9 | 20:47 | 10 | -8 | |||
13 | FK Sokol Dolné Orešany | 13 | 2 | 3 | 8 | 15:25 | 9 | -15 | |||
14 | ŠK Dobrá Voda | 12 | 2 | 2 | 8 | 13:36 | 8 | -10 |
(krj, pm)