Futbal, 3. liga: Béčko Spartaka presilovku nevyužilo, v Malženiciach remizovalo

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 3.11.2019, 18.39, Ján Král

Exligisti Pekár a Kóňa položili svojimi gólmi základy víťazstva Myjavy nad Šaľou v predposlednom tohtoročnom kole tretej ligy západ. Líder súťaže napokon vyhrala 3:2.

Futbal, 3. liga: Béčko Spartaka presilovku nevyužilo, v Malženiciach remizovalo

Súboj v zápase Malženice - Spartak juniori medzi domácim Sekerom a hosťujúcim Benovičom. Foto: Ján Král

Malženice v regionálnom derby remizovali s juniorkou Spartaka 1:1. Trnava postavila na zápas šest hráčov z A-mužstva. Do karát červeno-čiernym zahralo vylúčenie domáceho Lovása, ktorý išiel už v 28. minúte po druhom žltom faule predčasne pod sprchy.

Napriek tomu sa vedenia ujalo Dynamo, v 35. minúte prekonal brankára Takáča šikovným lobom Juraj Sekera. Po zmene strán prišiel na ihrisko namiesto spartakovca Gamboša Pavlovčík a bol to práve tento stredopoliar, ktorý v 53. minúte krásnou strelou vyrovnal.

Po zmene strán mali viac z hry andeli, ktorí ťažili z presilovky o jedného muža, veľké šance sa však nerodili. Vyhrať napokon mohli oba aj Malženice, Jakubičkovi však chýbal k lopte tancujúcej pri tyčke krok.

3. LIGA ZÁPAD – 14. KOLO:

Malženice – Spartak Trnava juniori 1:1 (1:0)

Góly: 35. J. Sekera – 53. Pavlovčík

ČK: 28. Lovás (Malženice)

MALŽENICE: Székely – Juriš, Krajčovič, Jakubička, Kovársky – Magdolen, Beseda (78. Dvorák) – Balážik, Lovás, Orolín – J. Sekera (84. Rehák)

SPARTAK: Takáč – Michalička (78. Bencz), Menich, Marinkovič, Burian – Benovič – Oršula, Gamboš (46. Pavlovčík), Cabral, T. Záhumenský – Kelemen (68. Godinho)

11   AFC Nové Mesto nad Váhom 14 4 5 5 12:14 17   -4
12   FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble B     14    4     5    5       17:20        17       -1
13   FC Spartak Trnava juniori 14 4 3 7 14:23 15   -3
14   FC Slovan Galanta 14 3 4 7 16:19 13   -5
15   FKM Nové Zámky 14 2 4 8 12:33 10   -14
16   KFC Kalná nad Hronom 14 2 3 9 14:25 9   -15