Futbal, 7. liga A: Dobrá Voda v dohrávke remizovala s Ružindolom

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 9.11.2019, 20.58, prispievatelia

Dohrávka 2. kola v tabuľke nič nezmenila

Futbal, 7. liga A: Dobrá Voda v dohrávke remizovala s Ružindolom

Ilustračné foto: archív trnavskyhlas.sk

Mužstvá SWAN 7. A ligy už majú zimnú prestávku, Dobrá Voda a Ružindol v sobotu ešte dohrávali odložený zápas 2. kola.

Hostia z Ružindola sa už v 10. minúte ujali vedenia gólom Vladimíra Horvátha, domáci však ešte do polčasu vyrovnali Petrom Ondruškom. V druhom polčase už žiadny gól nepadol a tak sa mužstvá o body podelili.

V tabuľke sa po tejto dohrávke v podstate nič nemenilo. Ružindol zostáva v jej strede a Dobrá Voda, napriek zisku bodu, zostáva naďalej na jej konci.

7. SWAN Liga - 2. kolo - dohrávka:

Dobrá Voda - Ružindol 1:1 (1:1)
Góly: 40. Ondruška - 10. Horváth
D. VODA: Krížik - Lukačovič, Paldan, Dubrava, Ondruška, Hanzes, Jantoš, Novák, Danko, Kubiš, Benuščák (Ladvenica)
RUŽINDOL: Uhlár - Horváth, Turoň, Penyak, Matula, Turanský, Minarovič, Bartoš, Grígel, Moncman, Kubíček (Tollarovič, Morong, Moravčík, Adamčík)

9   FK AŠK SLÁVIA Trnava 13 5 0 8 26:41 15   -6
10   ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou     13   4     1    8       22:25      13       -5
11   TJ Družstevník Bíňovce 13 3 3 7 21:35 12   -9
12   OŠK Dolná Krupá 13 3 1 9 20:47 10   -8
13   FK Sokol Dolné Orešany 13 2 3 8 15:25 9   -15
14   ŠK Dobrá Voda 13 2 3 8 14:37 9   -12