Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Rybníky

reklama

Sobota 4. 4., meniny má Izidor, zajtra Miroslava.Význam mien.

Na Trstínskej otvorili nové solárium. Poznáme 10 dôvodov, prečo zvoliť Štúdio MegasunP9

Vydané 19.2.2020 o 07.00, reklamný článok

Koncom októbra otvorilo svoju prevádzku MegasunP9, ktoré predstavilo nové horizontále a vertikálne stroje, úplnou bombou sa stalo P9 solárium, ktoré prinieslo prevrat vo svete opaľovacích prístrojov, keďže sa na jeho vzniku podieľalo samotné FA Porsche. Taktiež je v štúdiu dostupné najlepšie vertikálne solárium Hurrican súčasnosti, značkové krémy a kyslíková terapia.

Na Trstínskej otvorili nové solárium. Poznáme 10 dôvodov, prečo zvoliť Štúdio MegasunP9

 

 

A tu je 10 dôvodov, prečo štúdio MegasunP9 nemá konkurenciu:

 

1. Prvenstvo

Štúdio MegasunP9 prišlo ako prvé do Trnavy s najnovšími strojmi od renovovanej nemeckej spoločnosti KBL GmbH a štúdia FA PORSCHE. A ako prvé na Slovensku má P9, horizontálne solárium najnovšej generácie.

 

 

2. Výborná lokalita

Prevádzka sa nachádza v Trnave na Trstínskej ceste 1672/ 1, a to v nákupnom stredisku Merkúr. Je tu výborná dostupnosť a veľká bezplatná parkovacia plocha, do solária vedie bezbarierový prístup. V budove taktiež sídli kaderníctvo, alebo fitness a iné.

 

 

3. P9 od FA Porsche

V roku 2019 KBL GmbH predstavila sériu s názvom P9 ako prvý na svete v spolupráci so štúdiom Ferdinanta Alexandra Porsche. Práve P9 stanovuje nové dizajnové a technologické štandardy pre solária.

 

Horizontálny P9 je najdokonalejší opaľovací stroj súčasnosti. Trubice 4 v 1 sú silno opaľovacie a doplnené o 70 diód s kolagénovým svetlom.

 

P9 je stavaná na celoročné opaľovanie. Má bluetooth pre vlastnú hudbu, nabíjanie mobilu, dvojitú klimatizáciu, jemnú osviežujúcu spršku, opaľovanie ramien a bezpečné opaľovanie tváre.

 

Pre citlivejšiu a bledú pokožku možnosť opaľovania Sensitive.

 

 

4. Vertikálny Hurricane

Vertikálny Hurrican má špeciálne zatočené trubice, aby dokázali aplikovať viac svetla do pokožky. Je určený pre tých, ktorí uprednostňujú stojaté solárium a ničím nezaostáva za P9.

 

Hurricane má 52 špeciálnych trubíc na 4 vlnové dĺžky svetla. Silné vertikálne solárium, ktoré aktivuje tvorbu vitamínu D v pokožke, keďže v zime trpí telo jeho nedostatkom. Je tu samozrejme tiež pripojenie na bluetooth pre vlastnú hudbu.

 

 

5. Infračervené kolagénové svetlo v 70 diódach

Infračervené kolagénové svetlo v P9 zvyšuje extenzibilitu, teda pružnosť, kolagénových vlákien, má liečivé účinky na pokožku, napr. pri akné.

 

Podporuje prekrvenie pokožky, čo má všeobecný vplyv na zdravie a v neposlednom rade na prirodzenejšie a intenzívnejšie opálenie.

 

Informácie o červenom svetle sú verejne dostupné a stačí si do google zadať „červené svetlo z pohľadu lekára“ a dozviete sa oveľa viac o pozitívnych účinkoch.

 

 

6. Trubice 4 v 1, s CPI technológiou

4 v 1 znamená:

1. UVB – Melanín a vitamín D,

2. UVA účinné a atraktívne opálenie,

3. Modré svetlo – dezinfekčný účinok,

4. Červené svetlo – omladenie a revitalizácia.

 

Sila trubíc je od prvej minúty do poslednej minúty výmeny rovnaká, neklesá, a to vďaka novej CPI technológii.

 

Preto nemusíte čakať na výmenu starých trubíc za nové, u nás sú nové vždy a teda zato začo si zaplatíte aj dostanete každý jedenkrát.

 

 

7. Cena

Cena za minútu je od 0,40 centov pri permanentke. Bez permanentky 0,60 centov, pre študentov 0,50 centov. V pomere ku kvalite strojov a opaľovania nemá solárium konkurenciu.

 

A dokonca u nás vám stačí menej minút na opálenie, ktoré v starých repasovaných strojoch ani nedosiahnete. Keďže farba pokožky a opálenie nie je rovnako krásne ako u nás.

 

 

8. Nové stroje, žiadny repas, bazarové skladačky alebo oldschool zastaralé Turbo solária

Sme profesionálne opaľovacie štúdio, ktoré má výlučne len nové stroje. Pre zákazníkov ide o záruku kvality.

 

Repasované soláriá, na ktorých vidieť opotrebenie a dlhoročné používanie, dodávatelia „repasov“ radi nakupujú v zahraničí za smiešne sumy.

 

Väčšina sa ani už nevyrába, hlavne ročníky ako 1999 alebo 2002 a nedajú sa na ne zohnať ani dobré trubice, alebo náhradné diely. Preto sa stane, že sa stroj pokazí, odídu trubice a to, čo ste si zaplatili ani nedostanete.

 

Občas ešte vládne mylná predstava, že opaľovanie je len o trubiciach a keď sú nové, tak je všetko v poriadku. KBL trubice 4 v 1 majú svoju silu 200 W, majú špeciálne požiadavky a nedajú sa dať do starých strojov, ktoré by ich nezvládli, keďže nepodporujú nové technológie.

 

Pri starých strojoch opaľovanie môže byť nekonečne dlhé a pri najhoršom agresívne. V štúdiu MegasunP9 v Trnave nič také nehrozí, stroje sú nové, vyrobené na konci roku 2019 a majú veľmi kvalitné technológie.

 

 

9. Kyslíková terapia

V štúdiu MegasunP9 je dostupný kyslíkový prístroj, ktorý koncentruje 90% hodnotu kyslíka z okolia a priamo cez hadičku ho privádza do vášho tela. Oxygenoterapia je liečebná a regeneračná metóda, používaná nielen v medicíne, ale i v bežnom živote.

 

Čistí krv a podporuje krvotvorbu, udržuje cievy v dobrej kondícii, posilňuje srdcovú činnosť, spomaľuje starnutie kože, posilňuje imunitu, upravuje metabolizmus, zlepšuje koncentráciu a pozornosť, zvyšuje fyzickú výkonnosť až o 25 % a mnoho ďalšieho.

 

 

10. Štúdium MegasunP9

V štúdiu je prvoradá čistota. Striedanie dezinfekcie v stanovenom intervale, aby sa zabránilo baktériám rezistentným na používaný dezinfekčný prípravok. Všetko je v prísnom súlade s nariadeniami, a je to pravidelne kontrolované. Štúdium je novo a kvalitne zrekonštruované, pre maximálnu bezpečnosť a váš komfort.

 

 

Ďalšie informácie nájdete na stránke www.megasunp9.sk alebo na Facebooku Instagrame.

 

Adresa: 
Solárium MegasunP9
Trstínska cesta 1672/1, Merkúr
917 01 Trnava

 

Tel.: 0917 615 032

 

Otvorené: 9:00 - 21:00

 

Podeľte sa s nami o váš názor!

Hlavné správy

Zomrela dlhoročná pracovníčka trnavského Spartaka Marta Katunincová

Zomrela dlhoročná pracovníčka trnavského Spartaka Marta Katunincová

Smutná správa prišla z trnavského Spartaka. Vo veku 78 rokov zomrela Marta Katunincová. Dlhoročná kustódka... celý článok

Osobu, ktorá zmizla pri hlohoveckej čističke, nenašli ani pri ponore neďaleko Siladíc

Osobu, ktorá zmizla pri hlohoveckej čističke, nenašli ani pri ponore neďaleko Siladíc

Stopu, kde mala osoba zmiznúť, pomohli identifikovať kynológovia. celý článok

Práce na obnove Kukučínovej ulice finišujú, na križovatke so Slnečnou budujú kruháč

Práce na obnove Kukučínovej ulice finišujú, na križovatke so Slnečnou budujú kruháč

Kukučínova ulica bude mať po ukončení prác nový vzhľad. Zmenami prechádza cestná komunikácia aj zeleň na ulici. celý článok


reklama

Synagóga Café Fiat Doblo Fiat Tanex Plošina Gašparík Danubius Gastro Marell Bábence Remax

reklama

Aktuálne video

Kraj doručil ambulanciam ochranné pomôcky, filtračný stan pri nemocnici presunuli

Kraj doručil ambulanciam ochranné pomôcky, filtračný stan pri nemocnici presunuli

Trnavský samosprávny kraj im doručil aj rúška, ktoré šili domovy sociálnych služieb, a darované ochranné štíty. pozrieť video

AKTUÁLNE POČASIE

Trnava

Piešťany

Bratislava

Nepodarilo sa nadviazať spojenie zo serverom.

Nepodarilo sa nadviazať spojenie zo serverom.

Nepodarilo sa nadviazať spojenie zo serverom.

Nepodarilo sa nadviazať spojenie zo serverom.

aktualizácia: hod. / Predpoveď počasia - epocasie.eu

Facebook

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o.
Copyright © 2010-2020 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty

Pocitadlo.sk

Mazda zmrazené ceny

reklama