Futbal, 4. liga: Vrbové prvýkrát vyhralo, Jaslovské Bohunice prišli o líderskú pozíciu

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 20.9.2020, 17.53, Ján Král

Štvrtá liga severozápad má nového lídra. Radimov v súboji druhého s prvým porazil Jaslovské Bohunice po góloch Valsu 2:0 a vyhupol sa na úkor svojho súpera na čelo tabuľky.

Futbal, 4. liga: Vrbové prvýkrát vyhralo, Jaslovské Bohunice prišli o líderskú pozíciu

Futbalisti Bolerázu priviezli zo Záhoria bod. Foto: Ján Král

Trebatice nafasovali v Bánovciach nad Bebravou šestku. Po polčase prehrávali o tri góly, v prestávke prestriedali hneď štyroch hráčov, no nepomohlo, v druhom dejstve inkasovali ďalšie tri gólové údery a napokon prehrali 0:6.

Vrbové sa dočkalo prvého víťazstva v sezóne, na ihrisku Kvašova zvíťazilo 3:1, dva góly strelil Koníček, jeden Kaman.

Hlohovec doma nestačil na Trenčianske Stankovce, prehral 0:2 a prišiel aj o vylúčeného Farkaša, ktorý sa porúčal predčasne do kabín v 76. minúte po dvoch žltých kartách.

4. liga - 7. kolo

Bánovce – Trebatice 6:0 (3:0)
Góly: 13., 21. a 54. Šiko, 39. a 67. Laco, 66. Zita
TREBATICE: Palkech – Varga, Mišák, Prosňanský, Blaško, Valo, Směřička, Bartošek, Šurin, Jorík, Miklovič (Matyáš, Puchý, Hečko, Machač, Masár)

Kvašov – Vrbové 1:3 (0:1)
Góly: 62. Vanák – 27. a 55. Koníček, 71. Kaman
VRBOVÉ: Š. Horváth – Šimor, Koníček, Virág, Kaman, Srnec, Kurinec, Gažík, Troják, Dubovský, Železník (Nálepa, Košinár)

Radimov - Jaslovské Bohunice 2:0 (1:0)
Góly: 32. a 59. Valsa
JASL. BOHUNICE: Matejkovič – Janso, Lančarič, Prvý, Machovič, Žitný, Bango, Zolvík, Lukács, Buchanec, Zemko (Hlavatovič, Poláček, Krajčovič, Demovič)

Hlohovec - Trenčianske Stankovce 0:2 (0:0)
Góly: 60. Svatík, 84. Marcinát
ČK: 76. Farkaš (Hlohovec)
HLOHOVEC: Grežo – Andrássy, Belica, Líška, Lošonský, Farkaš, Pavlovič, Kinči, Loskot, Zdenek, Liso (Čulák, Masnica, Kočí)

Gbely – Boleráz 1:1 (0:1)
Góly: 68. Mráz – 42. Vangel
BOLERÁZ: Jedlička – Klačo, Kollár, Milinkovič, Németh, Dzíbela, Jakabovič, Mir. Daniš, Brestovanský, Daniel, Vangel (Humel, Líška, Akbar)

14   FC Slovan Hlohovec 6 2 0 4 6:16 6   -3
15   MFC SPARTAK Bánovce nad Bebravou   7   1   1   5       7:11           4        -5
16   ŠK VEGUM Dolné Vestenice 7 1 0 6 10:19 3   -9