Futbal, 5. liga: Horná Krupá remizovala s Piešťanmi, Horné Orešany nebodovali

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 20.9.2020, 20.43, Ján Král

Program piatej ligy západ poznačili obavy zo šírenia koronavírusu. Keďže prišli do kontaktu s pozitívne testovanou osobou na Covid-19, sú hráči Holíča a Mokrého Háju v povinnej karanténe, Zvončín a Voderady tak mali tento víkend neplánované voľno.

Futbal, 5. liga: Horná Krupá remizovala s Piešťanmi, Horné Orešany nebodovali

Stopér Hornej Krupej Miroslav Španka. Foto: Ján Král

V šlágri kola remizovala Horná Krupá s Piešťanmi 1:1. Hostia sa už v 8. minúte ujali vedenia po góle Klasovitého. V 77. minúte ale vyrovnal striedajúci Žák.

Horné Orešany vyšli v Brodskom naprázdno, na dva góly domácich z prvého polčasu dokázali reagovať iba premenenou penaltou Malého. Stačilo to však len na korigovanie na 2:1.

Tabuľku ďalej vedie Horná Krupá pred Piešťanmi, posledné sú Voderady.