Futbal, 5. liga: Zvončín vyhral vo Voderadoch, Horná Krupá ratovala remízu

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 27.9.2020, 19.43, Ján Král

Zvončín vybavil zápas vo Voderadoch za desať minút, po ktorých viedol trojgólovým rozdielom. Lošonský po obrátke už iba kozmeticky upravil víťazstvo z penalty na 4:0. Voderadčania v závere vybuchli voči rozhodcovi, ktorý Bachratému a Šurinovi ukázal v 87. minúte za reči hneď červenú kartu.

Za Zvončín sa do streleckej listiny zapísali aj Rumpel (druhý zľava) a Jankovič (druhý zprava). Foto: Marián Pavlík

Horná Krupá sa doma potrápila s Brodským. Konečný síce poslal lídra tabuľky do vedenia, lenže Gonda neskôr vyrovnal, po hodine hry pridal Černák druhý gól hostí a zakrátko Jakubec aj tretí. Domáci ratovali v závere aspoň bod, keď najprv znížil Španka a v 86. minúte vyrovnal na 3:3 Šarabok.

Duely Horné Orešany – Holíč a Mokrý Háj – Piešťany pre obavy zo šírenia koronavírusu odložili.

Piešťanci si súťažný zápas vynahradia v stredu 30. septembra, keď o 15:00 privítajú v dohrávke ešte 2. kola Slovnaft Cup-u Dunajskú Stredu.