Futbal, 7. liga B: Veľké Orvište, Madunice aj Trakovice bodovali naplno

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 27.9.2020, 20.28, prispievatelia

Z prvej trojky nezaváhalo ani jedno z mužstiev, Madunice podľa očakávania doma bodovali s Prašníkom, Veľké Orvište a Trakovice si body priviezli z ihrísk súperov. Siedme kolo možno vo všeobecnosti označiť za kolo, v ktorom sa hosťom mimoriadne darilo. Okrem už spomínaného Veľkého Orvišťa a Trakovíc sa z víťazstiev vonku tešili aj Borovce, Chtelnica a Veselé.

Maduničania (v modrom) si poradili s Prašníkom. Foto: Miroslav Ledecký

V zápase Dubovany – Veľké Kostoľany sa zrodila remíza, domáci však okrem bodov prišli ešte v prvom polčase aj o jedného z trojice Krajčovcov. Lukáš Krajčo sa na adresu rozhodcu Likavca vyjadril slovníkom, ako keby nebol na ihrisku, ale v parlamente, za čo si vyslúžil červenú kartu.

Vedúce Veľké Orvište si víťazstvo v Moravanoch zabezpečilo dvoma gólmi už v prvom polčase. O niečo podobné sa pokúsili aj Trakovice, ktoré v Ostrove po polčase vyhrávali už 2:0, no domáci ešte desať minút pred koncom zápas zdramatizovali gólom Bartoša, to však už bolo z ich strany všetko.

Chtelnica, naopak, o svojom víťazstve v Bojničkách rozhodla gólmi v druhom polčase, o obidva sa postaral Tomáš Ostrihoň. Bojničky zostávajú aj po siedmom kole jediným mužstvom, ktoré ešte nevyhralo ani jeden zápas.