Futbal, 7. liga A: Kátlovce strelili Dolnej Krupej desať gólov, Brestovany Dobrej Vode sedem

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 4.10.2020, 17.25, Ján Král

Kátlovce deklasovali Dolnú Krupú 10:1, hetrikom sa blysla nová posila tímu Alexander Burčiar. Hostia prehrali druhýkrát v sezóne dvojciferným číslom (v Brestovanoch prednedávnom inkasovali dvanásť gólov) a vyzerá to tak, že ich čaká boj o záchranu. Naopak, Kátlovce útočia na postupové méty.

Adam Pavlík strelil za Kátlovce dva góly. Foto: Ján Král

Kým sa Ružindolčania v zápase so Sláviou Trnava rozpozerali, prehrávali dvojgólovým rozdielom. Najprv napol sieť Uhrík a v 11. minúte po prihrávke tohto hráča aj Halmo. Domáci korigovali v 36. minúte Synakom. V druhom polčase sa snažili o vyrovnanie, v závere sa dožadovali vyrovnávajúceho gólu, rozhodcovia ale po zakončení Adamčíka loptu za bránkovou čiarou nevideli a v platnosti zostalo 1:2.

Hviezdou zápasu Brestovany – Dobrá Voda bol domáci Ľuboš Tandlmayer. V zápase strelil štyri góly a postavil tak základy vysokého víťazstva svojho tímu. Dvoma gólmi sa pridal Oláh, jedným Martin Dorčiak a bol z toho výsledok 7:0.

Bíňovce po prvom polčase viedli nad Bohdanovcami, napokon ale vyšli bodovo naprázdno. Hostia v druhom dejstve gólmi Minaroviča, Chovanca a Palšoviča strhli vedenie na svoju stranu a doviedli zápas k výsledku 2:4.

Duely Košolná - Modranka a Dechtice - Dolné Orešany odložili z obáv pred šírením koronavírusu.

SWAN 7. liga A - 8.kolo:

Kátlovce - Dolná Krupá 10:1 (4:1)
Góly: 15. a 62. Pavlík, 20., 22. a 75. Burčiar, 44. a 76. Vyhlidal, 55. Izakovič, 83. T. Mačica – 38. D. Hrčka
KÁTLOVCE: Janček – Izakovič, Šimončič, Hupka, D. Sliva, M. Mačica, M. Sliva, Burčiar, Vyhlidal, Kobetič, Pavlík (M. Hlavatovič, T. Mačica, Hanzel)
DOL. KRUPÁ: Šnajder – Hrubý, M. Garažia, M. Garažia, Vyskoč, Gažo, Peško, Hrčka, Šušota, Horváth, Sládeček (Drinka)

Ružindol - Slávia Trnava 1:2 (1:2)
Góly: 36. Synak – 6. Uhrík, 11. Halmo
RUŽINDOL: Uhlár – Horváth, Bardáč, Tollarovič, Synak, Minarovič, Grígel, Moncman, Kubíček, Moravčík, Boc (Adamčík, Vrždiak)
SLÁVIA: Kachyňa – Ďurinský, Áč, Polešenský, Pastyrčák, Rogovský, Záhora, Halmo, Uhrík, Gábor, Trajlínek (Suja, Baranovský)

Brestovany - Dobrá Voda 7:0 (3:0)
Góly: 13. Martin Dorčiak, 30., 38., 57. a 71. Tandlmayer (prvý z pen), 47. a 62. Oláh
BRESTOVANY: F. Kostolanský – Marián Dorčiak, Krivošík, Tančok, Bošácky, Sládeček, Tandlmayer, Martin Dorčiak, Oláh, Vidovič, Toráč (Spevák, Šiška, D. Zlatohlávek)
DOB. VODA: Hrašna – Kmošena, Drgoň, Ružička, Ladvenica, Danko, Novák, L. Benedikovič, P. Benedikovič, Hanzes, Dubrava (Ladvenica)

Bíňovce – Bohdanovce 2:4 (2:1)
Góly: 29. I. Kostolanský, 43. Opálek – 16. a 64. Minarovič, 70. Chovanec, 72. Palšovič
BÍŇOVCE: Halaša – Klementovič, Strečanský, Tarkoš, Tománek, Ryšavý, Opálek, Čech, Petrovič, I. Kostolanský, J. Tarkoš (Rajnoha, Novák, Ostrihoň)
BOHDANOVCE: Kopúnek – Janec, Doboš, Peško, Faga, Sanny, Palšovič, Dufek, Prochádzka, Chovanec, Minarovič (Chudý, Brestovanský, Školek)

Hrnčiarovce – Smolenice 3:0 (2:0)
Góly: 10. Kurinec, 35. Sedlický, 73. A. Kvetan
HRNČIAROVCE: Šutta – Sedlický, Kralovič, Palkovič, A. Kvetan, Lukačik, Banič, Zolvík, Kurinec, L. Kvetan, Hudec (Paríšek, Fabian, Pilíšek, Kobza, Púchly)
SMOLENICE: Kvapil – Hodulík, Kollarovič, Klokner, Taranda, Zvolenský, L. Štibraný, Vajsábel, Študenc, Lančarič, Nídel (Poór, Rangelov, Škrabák)