Futbal, 7. liga B: Madunice strelili Šípkovému 9 gólov, Veľké Orvište vyhralo v divokom dueli

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 11.10.2020, 07.00, Ján Král

Štyri góly Juraja Sumera, z toho dva z penalty, a dva presné zásahy Erika Janíka zabezpečili Veľkému Orvišťu divoké víťazstvo 6:3 v Ostrove. Za domácich skórovali Bartoš, Bečarevič a Krajčovič.

Futbal, 7. liga B: Madunice strelili Šípkovému 9 gólov, Veľké Orvište vyhralo v divokom dueli

Ilustračné foto: archív / Miroslav Ledecký

Šípkové v prvom polčase udržalo v Maduniciach bezgólový výsledok, v 48. minúte ich však načal Štefan Kollár a napokon prehrali zahanbujúco 9:0. Hetrik v stretnutí dosiahol práve strelec otvárajúceho gólu zápasu.

Trakovice ratovali v Dubovanoch aspoň bod, domáci viedli od 32. minúty po zásahu Denisu Krajča, remízu 1:1 napokon zabezpečil v 86. minúte Patrik Husár.

Vysoko zvíťazili aj Moravany, Veselé doma porazili 6:1, keď každý gól strelili iný hráč.

Bojničky odohrali výsledkovo divoký duel s Prašníkom, počas duelu viedli, no hostia dokázali strieľať kontaktné góly. Napokon si domáci body postrážili a vyhrali 4:3.

Sokolovce išli proti Chtelnici do vedenia po štvrťhodine hry gólom Marka Udržala. Strelec presného zásahu duel napokon nedohral, keď ho ešte v prvom polčase nahradil Pesič a domáci taktiež neudržali vedenie. Do prestávky vyrovnal Hrčka, po zmene strán pridal druhý gól Kyselica a v závere sa opäť presadil na konečných 1:3 Hrčka.

Veľké Kostoľany priviezli tri body z Boroviec. Víťazstvo 2:0 začal písať v 11. minúte gólom Mačica, výhru potvrdil v záverečných minútach striedajúci Žák.

RUBBEX 7. liga B - 9.kolo

Moravany – Veselé 6:1 (2:0)
Góly: 7. Jakubek, 23. J. Jánošík, 49. Valko, 67. Pekarovič, 88. Ondris, 90. Blahuta – 85. Jurda
MORAVANY: Lamini – Zelenay, Jankech, Pekarovič, J. Jánošík, I. Jánošík, Bíro, Halanda, Belan, Piešťanský, Jakubek (Ondris, Bartovic, Blahuta, Miklovič)
VESELÉ: Ševečka – Michalčík, Vlado, Rácz, Brucháč, Konečný, Bokor, Konček, Duračka, Jurda, Valla (Duračka, Lesay, Beník)

Madunice – Šípkové 9:0 (0:0)
Góly: 48., 72. a 79. Š. Kollár, 51. a 77. Slovák, 56. a 81. Polák, 67. Hargaš, 86. Bachňák (pen)
MADUNICE: Kúdela – Bachňák, Strečanský, Žuffa, Mráz, Kabát, Hargaš, Slovák, Kollár, Bojaj, Kolarik (Polák, Lacheta, Miník)
ŠÍPKOVÉ: M. Holán – Kľúčovský, Červeňanský, R. Oška, R. Kolník, Svetlík, Koyš, P. Holán, M. Kolník, Kališ, Kubran (Petrík, Obuch)

Ostrov - Veľké Orvište 3:6 (1:3)
Góly: 2. Bartoš, 53. Bečarevič, 65. Krajčovič – 12., 16., 29. a 87. Sumer, 60. a 67. Janík
OSTROV: Ľ. Valo – D. Valo, Augustín, Svetlík, Benko, Krajčovič, Bartoš, Bečarevič, Gagorik, Bartoš (
V. ORVIŠTE: T. Holán – Šiška, Habán, Lackovič, Veľký, Čulák, Majgot, Sumer, Daniš, Janík, Wesolovski

Bojničky – Prašník 4:3 (3:1)
Góly: 8. a 42. Bučko, 16. Karaba, 83. Mihina – 53. M. Konkúš, 90. L. Konkuš (pen)
ČK: 85. O. Bielik (Prašník)
BOJNIČKY: Lenghart – Harský, Táčovský, Mihina, Majka, Karaba, Bučko, Špáčil, Vyhlídal, Dávidek, Franko (Kadlec, Kubránsky, Vyhlídal)
PRAŠNÍK: Mucha – R. Bielik, Žilka, Jankech, L. Konkuš, Balcír, Sipos, Nosko, Mikuláš, O. Bielik, M. Konkúš (M. Kazík, Sudora, Ľ. Priebracha)

Dubovany – Trakovice 1:1 (1:0)
Góly: 32. D. Krajčo – 86. Husár
DUBOVANY: Tonkovič – Kollár, Ruľák, Kusý, M. Krajčo, Jurda, D. Krajčo, Dovičič, Masaryk, Uhlík, Dadík (Kalaš, Bernát, Horník)
TRAKOVICE: Orichel – Husár, Paulovič, Zelenay, Taraba, Matúšek, M. Ščasnovič, Radošovský, Drgoň, Komárňanský, Bališ (Janovič, Kubiš, Ľ. Ščasnovič)

Sokolovce – Chtelnica 1:3 (1:1)
Góly: 15. Marko Udžal – 45. a 90. Hrčka, 65. Kyselica
SOKOLOVCE: Stanko – Reichel, Blaško, Pavlovič, Marko Udržal, Miklošík, Polák, Michálek, Korvín, Bucko, Martin Urdžal (Pešič, Velič)
CHTELNICA: Bolla – Bašnák, Slabý, Palkovič, Braniša, Tomašovič, Rechtorík, I. Balcír, Tomáška, Hrčka, Ostrihoň (Suchán, Kyselica, M. Lukáčik, J. Lukáčik)