Futbal, 7. liga A: Modranka zdolala Hrnčiarovce, Kátlovce vyčíňali v Dobrej Vode

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 11.10.2020, 16.59, Ján Král

Modranka v šlágri kola doma zdolala Hrnčiarovce 2:1. Po bezgólovom polčase išli domáci do vedenia v 50. minúty z penalty Rakického, rovnaký hráč pridal v 83. minúty druhý zásah zo štandardky. Hostia v závere už len korigovali Palkovičom.

Futbal, 7. liga A: Modranka zdolala Hrnčiarovce, Kátlovce vyčíňali v Dobrej Vode

Futbalisti Modranky (v bielom) si poradili s Hrnčiarovcami. Foto: Ján Král

Dominik Oláh je vo výbornej forme, Brestovanom opäť pomohol svojimi gólmi k víťazstvu. V Smoleniciach strelil hetrik a aj vďaka jeho gólom vyhral jeho tím v Smoleniciach 4:2.

Dechtice prišli na zápas s trnavskou Sláviou bez náhradníkov. Rýchlo sa ujali dvojgólového vedenia, domáci však do prestávky skóre otočili. Po zmene strán sa do vedenia opäť dostali hostia, v 84. minúte ale vyrovnal Áč na 4:4 a pri tomto výsledku už aj zostalo.

Kátlovce Dobrú Vodu na jej ihrisku nešetrili a strelili jej osem gólov. Žiaden pritom neinkasovali, ku skóre 0:8 dvoma gólmi prispel Marek Hlavatovič. Vďaka víťazstvu sa Kátlovce držia na čele tabuľky.

Dolná Kuprá viedla nad Bíňovcami po gól Martina Garažiu, hostia však z dvoch štandardiek otočili skóre, keď sa presadili Ryšavý a Dráb. V samom závere zabezpečil aspoň bod za remízu 2:2 Dolnokrupčanom Peško.

Bohdanovce zabrali proti Ružindolu naplno, doma vyhrali 2:1. Už už to vyzeralo na deľbu bodov, keď sa v samom závere dostal k lopte Minarovič a strelil druhý gól domácich.

SWAN 7. liga A - 9.kolo

Smolenice - Brestovany 2:4 (1:2)

Góly: 30. T. Štibraný, 75. Benca – 5., 7. a 71. Oláh, 89. Martin Dorčiak
SMOLENICE: Kvapil – Hodulík, Kollarovič, Klokner, Zvolenský, Vajsábel, Lančarič, Nídel, T. Štibraný, Benca, Vandák
BRESTOVANY: Krajčovič – Marián Dorčiak, Krivošík, Sládeček, Tandlmayer, Martin Dorčiak, Šiška, Oláh, Spevák, A. Zlatohlávek, Tančok (Honišek)

Slávia Trnava – Dechtice 4:4 (3:2)
Góly: 20. a 84. Áč, 26. a 39. Halmo – 5. R. Maška, 12. Danko, 68. M. Maška, 76. vlastný Ďurinský
SLÁVIA: Lihán – Ďurinský, Miko, Polešenský, Rogovský, Záhora, Halmo, Uhrík, Gábor, Áč, Trajlínek (Lukačovič, Tokoš, Vajdík, Jankech)
DECHTICE: Srdoš – R. Maška, S. Jankovič, Pet. Maška, Kúdela, Martin Zemko, Mário Zemko, M. Maška, Jankovič, Danko

Modranka – Hrnčiarovce 2:1 (0:0)
Góly: 50. a 83. Rakický (prvý z pen) – 90. Palkovič
MODRANKA: Valent – P. Zvolenský, Novota, Baláž, Fančovič, Gergely, Marek Gabriel, Rakický, Karol, Gumbír, R. Sekera (Mackura, Mačák, Lančarič)
HRNČIAROVCE: Šutta – Sedlický, Kralovič, Vnuk, A. Kvetan, Lukačik, Banič, Pilíšek, Zolvík, Kurinec, L. Kvetan (Palkovič, Kobza, Banič, Fabian, Jedinák)

Dolné Orešany – Košolná 5:2 (3:1)
Góly: 17. Kulíšek, 39. Tóth, 41., 53. a 60. Volek – 7. Holovič, 79. Danišovič
ČK: 42. R. Greguš (Košolná)
DOL. OREŠANY: Lipovský – Kondrček, Novák, Fogel, Hajdúh, Tóth, Kamenický, Hronský, Mirga, Kulíšek, Volek (Šaštinský, Milo, Ostrovský, Zelenák)
KOŠOLNÁ: Prekop – Martinkovič, R. Bobok, Furko, Greguš, Holovič, Homoľa, P. Greguš, Čavara, Hudek, Arpáš (Madzík, Danišovič, A. Greguš, Mesíček, Puschenreiter)

Bohdanovce – Ružindol 2:1 (1:0)
Góly: 22. Brestovanský, 90. Minarovič – 60. Moravčík
BOHDANOVCE: Kopúnek – Faga, Peško, Doboš, Brestovanský, Novosedlík, Palšovič, Dufek, Chovanec, Chudý, Minarovič (Vaško, Vyskoč, Kralič, Školek)
RUŽINDOL: Uhlár – V. Horváth, Penyak, D. Turoň, Moravčík, Synak, Turanský, Minarovič, Grígel, Kubíček, Boc (Adamčík, Vrždiak, Drmola)

Dolná Krupá – Bíňovce 2:2 (1:1)
Góly: 34. Martin Garažia, 90. Peško – 45. Ryšavý, 77. Dráb
DOL. KRUPÁ: Šnajder – Hrubý, Mich. Garažia, Martin Garažia, Martin Garažia, Gažo, Peško, S. Garažia, Hrčka, Šušota, R. Horváth
BÍŇOVCE: Klementovič – Krajčovič, Královič, Tománek, Tarkoš, Ryšavý, Čech, Petrovič, I. Kostolanský, Šoka, Halaša (Dráb, Strečanský)

Dobrá Voda – Kátlovce 0:8 (0:4)
Góly: 7. Burčiar, 26. a 37. M. Hlavatovič, 41. Kobetič, 52. D. Sliva, 54. Vyhlidal, 70. Kadlečík, 82. T. Mačica
DOB. VODA: Hrašna – M. Ladvenica, Ružička, R. Ladvenica, Dubarava, Vatrt, Danko, Novák, L. Benedikovič, P. Benedikovič, Drgoň
KÁTLOVCE: Banič – Izakovič, Vyhlidal, Kobetič, Pavlík, Šimončič, Hupka, Burčiar, D. Sliva, M. Sliva, M. Hlavatovič (Ušák, Hanzel, T. Mačica, Kadlečík)

1   TJ FC Kátlovce 9 7 1 1 41:14 22   10
2   TJ Družstevník Brestovany 9 7 0 2 39:12 21   9
3   FO ŠK Modranka 8 6 1 1 29:9 19   4
4   ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou   9   6   1   2     23:12        19       4
5   TJ Elastik Bohdanovce 9 6 0 3 32:18 18   6
6   FK Sokol Dolné Orešany 8 5 2 1 27:11 17   8