Futbal, 6. liga: Biely Kostol porazil Zeleneč, Červeník zostal lídrom

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 11.10.2020, 18.07, Ján Král

O vysoké víťazstvo Krakovian nad Drahovcami sa postaral praktiky len jediný hráč, neudržateľný Erik Spál, ktorý strelil štyri góly. V tomto zápase padla aj jediná červená karta v tomto kole, videl ju Ivan Poláčik z mužstva Drahoviec.

Stredopoliar Zavara Daniel Bednár (v modrom) v súboji s futbalistom Pečeňad Martinom Zubčákom. Foto: Ján Král

Červeník je aj po nedeli lídrom tabuľky, Pavlice zdolal 2:1. Zeleneč napriek vysokej prehre v Bielom Kostole zostáva na druhej priečke.

Biely Kostol rozhodol o vysokom víťazstve nad Zelenčom tromi gólmi už v prvom polčase, v druhom ho strelecky disponovaný Szabó len potvrdil.

Cífer sa spamätal z prehry v Zelenči a na domácom ihrisku opäť bodoval naplno. Víťazstvo sa však nerodilo jednoducho, Majcichov sa ujal vedenia v 13. minúte gólom Ondriša a vedenie si dlho držal. V druhom polčase však góly strieľali len Cíferčania a výsledok tak otočili vo svoj prospech.

Zavar opäť oddialil svoje prvé víťazstvo v lige. Pečeňady si v prvom polčase urobili dvojgólový náskok, ktorý už Zavar nedokázal zlikvidovať.

Križovany zabrali naplno proti Leopoldovu, Siladice remizovali s Bučanmi.