Futbal, 4. liga: Trebatice v závere šokovali Partizánske, novým lídrom Jaslovské Bohunice

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 11.10.2020, 18.44, Ján Král

Zápasy Vrbové – Boleráz a Radimov – Hlohovec odložili pre hrozbu šírenia koronavírusu.

Futbal, 4. liga: Trebatice v závere šokovali Partizánske, novým lídrom Jaslovské Bohunice

Lukáš Zolvík strelil proti Bánovciam za Jaslovské Bohunice svoj štvrtý gól v sezóne. Foto: Ján Král

Partizánske viedlo v Trebaticiach v 16. minúte dvojgólovým rozdielom a vyzeralo to tak, že dovtedajší líder súťaže si pripíše pohodlné víťazstvo. Lenže v 21. minúte Miklovič znížil a v samom závere pripravili domáci favoritovi totálny šok. Najprv v 90. minúte Miklovič svojím druhým gólom vyrovnal a krátko na to Směřička dokonal obrat na 3:2.

Výsledok zahral do karát Jaslovským Bohuniciam. Na domácej pôde zdolali Bánovce nad Bebravou 3:1 a vyšvihli sa do čela tabuľky. Gólový účet ŠK Blava otvoril z penalty Dvorák, ďalšie góly pridali Zolvík a Kaniščák.

Tabuľku strelcov v súťaži vedie s deviatimi gólmi útočník Trebatíc Miklovič.

4. liga severozápad - 10. kolo

Trebatice – Partizánske 3:2 (1:2)
Góly: 21. a 90. Miklovič, 90. Směřička – 2. Beňuška, 16. Papranec
TREBATICE: Veselý – Masár, Matyáš, Mišák, Klačman, Valo, Bartošek, Směřička, Machač, Miklovič, Jorík (Hečko, Šurin, Prosňanský, Blaško)

Jaslovské Bohunice – Bánovce nad Bebravou 3:1 (1:0)
Góly: 23. Dvorák (pen), 64. Zolvík, 81. Kaniščák – 85. Šiko
JASL. BOHUNICE: Matejkovič – Janso, Lančarič, Prvý, Machovič, Žitný, Bango, Buchanec, Dvorák, Poláček, Hlavatovič (Zolvík, Kaničšák, Krajčovič, Balun)

15   ŠK VEGUM Dolné Vestenice 10 2 0 8 16:27 6   -9
16   MFC SPARTAK Bánovce nad Bebravou   9     1    1   7       8:15           4           -5