Futbal
Futbal, 2. a 4. liga: Malženice tesne prehrali, Jaslovské Bohunice remizovali

Futbalové ligyFutbal, 2. a 4. liga: Malženice tesne prehrali, Jaslovské Bohunice remizovali

Vedúce Komárno síce iba remizovalo 1:1 v Považskej Bystrici, paradoxne svoj náskok pred druhým Prešovom zvýšilo, pretože ten prehral v Púchove 2:3. Z tretej pozície sa doťahuje Petržalka, po...

Juniorky Spartaka dali súperkám 14 gólov, žiačky dokonca až 48!

SpartakJuniorky Spartaka dali súperkám 14 gólov, žiačky dokonca až 48!

Ženy Spartaka počas uplynulého víkendu nehrali, mládežníčky privítali v poslednom kole základnej časti súperky z Dunajskej Stredy.

Futbalová glosa: Na Košolnú sme hľadali hráčov ešte z čierno-bielych fotiek

Futbalová glosaFutbalová glosa: Na Košolnú sme hľadali hráčov ešte z čierno-bielych fotiek

Futbalista Hrnčiaroviec Peter Vozár sa drží hesla, že šport aj život treba brať s nadhľadom. V tom duchu píše aj svoje glosy.

Najslávnejší zápas v histórii trnavského Spartaka má 55 rokov

SpartakNajslávnejší zápas v histórii trnavského Spartaka má 55 rokov

Z historického kalendára týkajúceho sa Trnavského kraja vyberáme výročia pripadajúce na týždeň od 22. do 28. apríla 2024.

Spartak prehral derby v hlave. Gašparíka hnevala dezorganizácia hry a prístup v druhom polčase

Spartak Spartak prehral derby v hlave. Gašparíka hnevala dezorganizácia hry a prístup v druhom polčase

"Po prvom polčase akoby hráči nadobudli pocit, že Slovan sa dá ľahšie poraziť, ale opak bol pravdou," povedal tréner Spartaka Michal Gašparík.

Futbal, 9. ligy: Špačince remizovali s Bíňovcami, Slovenská Nová Ves zdolala Naháč

Futbalové ligyFutbal, 9. ligy: Špačince remizovali s Bíňovcami, Slovenská Nová Ves zdolala Naháč

Súťaž sa po tomto kole rozdelí na skupinu bojujúcu o postup a skupinu o umiestnenie.

Futbal, 7. liga: Červeník zdolal Cífer, Siladice sú už druhé

Futbalové ligyFutbal, 7. liga: Červeník zdolal Cífer, Siladice sú už druhé

Z nedeľného súboja prvého z druhým, teda Červeníka a Cífera, vyšli lepšie domáci. Upevnili si tak postavenie v čele tabuľky, Cífer klesol z druhého na tretie miesto. Na druhé...

Futbalové ligyFutbal, 8. liga B: Šúrovce vyhrali vo Veľkých Kostoľanoch, zabrali aj Brestovany

Na čelných priečkach 8. ligy B sa mierne odpútali Brestovany a Šúrovce, ktoré delia iba dva body. Tretie Moravany nad Váhom majú na lídra už sedembodové manko, hrali však o zápas menej.

Futbal, 5. liga: Piešťany s ďalšou remízou, Hlohovec aj Horná Krupá zvíťazili

Futbalové ligyFutbal, 5. liga: Piešťany s ďalšou remízou, Hlohovec aj Horná Krupá zvíťazili

Vedúce Piešťany na pôde druhého Prečína zaznamenali už druhú remízu v rade 1:1. Na ich pohodlnom náskoku v čele tabuľky to nič nezmenilo.

Futbalové ligyFutbal, 8. liga A: Zeleneč v šlágri remizoval s Dolnou Krupou, Biely Kostol nezaváhal

V šlágri kola medzi prvým Zelenčom a druhou Dolnou Krupou sa zrodil nerozhodný výsledok, to využil Biely Kostol, ktorý po víťazstve poskočil na druhé miesto.

Futbal, 4. liga: Trebatice získali bod, Boleráz a Jaslovské Bohunice prehrali

Futbalové ligyFutbal, 4. liga: Trebatice získali bod, Boleráz a Jaslovské Bohunice prehrali

Tímom z nášho regiónu sa v 22. kole 4. ligy nedarilo, jediný bod získali Trebatice.

Spartak prehral dobre rozbehnuté derby, Slovan otočil skóre v druhom polčase

Spartak Spartak prehral dobre rozbehnuté derby, Slovan otočil skóre v druhom polčase

Andeli predviedli v prvom polčase veľmi solídny výkon, po zmene strán však dominovali belasí.

Spartaku sa doliečujú hráči, kotol bude hnať Trnavčanov z netradičného miesta

SpartakSpartaku sa doliečujú hráči, kotol bude hnať Trnavčanov z netradičného miesta

Spartak v nedeľu privíta v najslávnejšom ligovom derby bratislavský Slovan.