Sobotný Deň detí môžete osláviť aj pri americkom futbale

Vytlačené z https://www.trnavskyhlas.sk | 8.8.2022
https://www.trnavskyhlas.sk/c/10493-sobotny-den-deti-mozete-oslavit-aj-pri-americkom-futbale/sobotny-den-deti-mozete-oslavit-aj-pri-americkom-futbale/

Pred začiatkom aktuálneho ročníka českej ligy v americkom futbale len málokto pasoval tím Bulldogs Trnava – nováčika súťaže - do pozície možného postupujúceho do vyraďovacej fáze súťaže. Stalo sa! Americkí futbalisti zo slovenského Rímu si zahrajú play-off.

Momentka zo zápasu Trnavy v Ostrave. Foto: Kristína Salczerová


V sobotu na pôde ostravských Steelers nenechali nič na náhodu. Súpera rozdrvili pomerom 49:7 na jeho pôde a už dve kolá pred koncom základnej časti si zaistili víťazstvo v divízii a postup do play-off.


Formu chcú Trnavčania potvrdiť v sobotu 1. júna proti jednému z historicky najúspešnejších mančaftov českej histórie. Buldoci si zmerajú sily s pražským celkom Black Panthers.

 

Duel sa uskutoční od 14.00 na trnavskom Zátvore v areáli Strednej odbornej školy elektrotechnickej. Víťaz súboja si zabezpečí výhodu domáceho prostredia v play-off. Už od 11.00 však budú k dispozícii rôzne atrakcie pre najmenších, ktoré klub pripravil v rámci Dňa detí.

 


„Okrem kvalitného a atraktívneho stretnutia bude pripravených veľa atrakcií pre malé ratolesti ako skákací hrad , poník, lukostreľba, tanečná skupina, animátori a iné. Pre dospelých samozrejme občerstvenie v bufete. Neváhajte a príďte stráviť príjemný športovo-zábavný deň s vašimi deťmi do spoločnosti vzrušenia a adrenalínu,“ pozval na zápas Marek Brestovanský z Trnava Bulldogs.

Ján Král | 30.5.2013 | Americký futbal | https://www.trnavskyhlas.sk