Do Trnavy prichádza nová forma výučby angličtiny WattsEnglish

Vytlačené z https://www.trnavskyhlas.sk | 8.8.2022
https://www.trnavskyhlas.sk/c/13346-do-trnavy-prichadza-nova-forma-vyucby-anglictiny-wattsenglish/do-trnavy-prichadza-nova-forma-vyucby-anglictiny-wattsenglish/

Jazyková škola Your Choice prináša pritský koncept angličtiny pre materské a základné školy. Prečítajte si v čom je lepší.


Nová metóda WattsEnglish je určená najmä pre malé deti od štyroch rokov. Pokračovať vo výučbe týmto spôsobom však môžu deti aj po nástupe do prvého ročníka základnej školy.

 

Autor tejto metódy totiž tento koncept rozpracoval v metodike na niekoľko rokov dopredu, aby sa nestalo, že vaše dieťa skončí kurz a potom nebude môcť pokračovať.

 


Zacielené na najmenších
Deti nás často prekvapia, čo si vedia všetko zapamätať z nášho dospeláckeho sveta. Stačí ich postaviť do kolektívu, kde nasávajú a prijímajú informácie a učia sa bez toho, aby si to uvedomovali.

 

To je pri deťoch to fascinujúce – správne nastavenú formu vzdelávania vnímajú ako zábavu a zážitok. Preto je potrebné, aby anglický lektor pre deti pripravil príjemné prostredie, hravé, farebné a také, kde sa budú baviť a cítiť dobre.

 


Neuveriteľné schopnosti učiť sa
Deti sa radi učia v škôlke farby, zvieratká a zvuky, aké vydávajú. Malé deti majú výbornú pamäť i preto, že v čo najkratšom čase sa musia naučiť veľa nových a pre nich neznámych slov, činností, pohybov a pravidiel.

 

Pre jazykový rozvoj dieťaťa je skvelé, ak sa mu vytvorí zábavné bilingválne prostredie práve s rodenými hovorcami – britskými, či americkými lektormi, kde sa tieto slová, frázy a činnosti naučí prirodzene používať.

 


Ocenia to neskôr
Ak rodičia vidia, že je ich dieťa šikovné, tak prečo to nevyužiť a neprihlásiť na kurz angličtiny? WattsEnglish je hravá forma, dieťa sa nebude nudiť. Pre deti to bude spestrenie, rozptýlenie, ale najmä – ocenia to v budúcnosti.

 

S týmto britským konceptom nadobudnú výborné základy, na ktorých budú môcť stavať ďalšie vedomosti a skúsenosti v angličtine. Je tiež dokázané, že osvojovanie si druhej reči už v útlom veku má pozitívny vplyv na intelektuálny vývoj a rozvoj mozgu.


Keď sa nad tým zamyslíte, vaše dieťa nemá čo stratiť, s metódou Wattsenglish môže iba získať.

 

Viac info na www.yourchoice.sk/wattsenglishwww.YourChoice.sk

Tel.: 0905 991 807

info@yourchoice.sk

 

reklamný článok

prispievatelia | 29.5.2014 | Angličtina na minútku | https://www.trnavskyhlas.sk