To sa len tak nevidí! Pyro šou na zápase žiakov Smoleníc

Vytlačené z https://www.trnavskyhlas.sk | 29.6.2022
https://www.trnavskyhlas.sk/c/13356-to-sa-len-tak-nevidi-pyro-sou-na-zapase-ziakov-smolenic/to-sa-len-tak-nevidi-pyro-sou-na-zapase-ziakov-smolenic/

Futbalové A-mužstvo Smoleníc v aktuálnej sezóne obci veľa radosti nerobí, mládežníckym celkom sa však darí. A tomu zodpovedá aj atmosféra na stretnutiach. Pred súbojom so susednými Hornými Orešanmi vítala mladíkov v hľadisku pyro šou!

Duel žiakov Smoleníc a Horných Orešian sa začal s pyro šou v podaní domácich fanúšikov. Foto: archív mp


V stretnutí išlo o postup, v prípade víťazstva mohli Smoleničania ešte stúpiť súperovi na krk a zabojovať o prvé miesto v tabuľke.


"Už počas týždňa rezonovali v oboch táboroch podpichovačky na sociálnych sieťach. Pokiaľ sa niesli v duchu fair play, je všetko v poriadku, no našli sa aj nie príliš férové reakcie. Napriek tomu sa obe strany pripravovali na zápas zodpovedne. O tom, že futbal baví, svedčí i famózne choreo, ktoré pripravili hráči A-mužstva chlapcom pri nástupe na hraciu plochu," uviedol prezident OŠK Smolenice Martin Poliak.


Napokon sa z triumfu 2:1 tešili tabuľkovo lepšie postavení hostia. Domáci viedli gólom Jakuba Žáka, no po zmene strán otočil dvoma gólmi vývoj zápasu Dávid Novák.


Smolenickí žiaci zostali na druhej priečke, Hornoorešanci si upevnili prvú priečku v žiackej oblastnej súťaži A. Smoleničanov teší aj fakt, že prípravka zatiaľ nestratila ani bod a dorastenci majú postupové ambície do krajskej súťaže.

Ján Král | 30.5.2014 | Futbalové ligy | https://www.trnavskyhlas.sk