Futbal, OM: Horná Krupá deklasovala Dvorníky, Zeleneč rozstrieľal Šulekovo

Siladice odohrali proti Borovciam veľmi dobrý prvý polčas. Už v 8. minúte otvoril skóre Vladimír Kupec po akcii Adama Horvátha, ktorý sa pohral s obranou hostí. Ďalšie tri góly mal na kopačke Martin Laurinec, dvakrát však trafil konštrukciu bránky. Po zmene strán sa hostia zlepšili, vyrovnať sa im však nepodarilo, hoci v závere mal veľmi dobrú šancu Koprna.

Táto šanca Ľuboša Raua (v oranžovom) gólom neskončila. Stredopoliarovi Siladíc príležitosť zmaril dobrým zákrokom brankár Boroviec Juraj Valo. Foto: Ján Král

Leopoldov si udržal líderskú pozíciu. Nad Veľkým Orvišťom vyhral 1:0, na gól však čakal až do 82. minúty, keď napol sieť Šuliman.

V Červeníku videli diváci v dueli s Brestovanmi až deväť gólov, šesť z nich však strelili domáci a tak zostali tri body doma. Dvoma gólmi sa zaskveli Ľubomír Halmo a aktuálne najlepší strelec súťaže Michal Babic, ktorý v siedmich kolách napol súperove siete už dvanásťkrát.

Horná Krupá na domácej pôde deklasovala Dvorníky, protivníkovi naložila na cestu domov osemgólový náklad. Hostia dohrávali od 50. minúty bez vylúčeného Tarabu.

Vysoko vyhral aj Zeleneč nad Šulekovom, ktorý tiež dal osem gólov, dvakrát však udreli aj hostia. Hetrik zaznamenal Cyril Maron.

Dechtice si podelili body s Majcichov, domáci vyrovnávali v druhom polčase. Zavar si poradil s Cíferom, už v prvom dejstve dva presné zásahy uštedril hosťom Juraj Vyskoč, v závere pridal tretí Baroš.

OBLASTNÉ MAJSTROVSTVÁ – 7. KOLO:
Siladice – Borovce 1:0 (1:0)

Gól: 8. Kupec
SILADICE: Trnovec – A. Horváth, Pátek, I. Fančo, Páleník, Hudcovič, Varga, Režnák, Rau, Kupec, Laurinec (Beránek, B. Fančo)
BOROVCE: Valo – Dubovský, Šašo, Koprna, Pet. Herceg, Kapičák, T. Radošinský, Péči, M. Radošinský, Balcír, O. Macháč (Pav. Herceg, Moravčík)

Siladičan Vladimír Kupec (v oranžovom) strieľa gól do siete Boroviec. Foto: Ján Král

Leopoldov – Veľké Orvište 1:0 (0:0)
Góly: 82. Šuliman
LEOPOLDOV: Zachar – Gatci, Kavuliak, M. Žemla, Bachňák, Piovarči, Šuliman, Lukáčik, Krajšovič, Švestka, L. Tvrdý (Endrle, Poláček, Krajinčák)
VEĽ. ORVIŠTE: Budka – Luboš Bartošek, Lukáš Bartošek, Zsolnay, Belica, J. Vavrinec, R. Vavrinec, Špernoga, T. Pavlovič, P. Pavlovič, Tanáč (Stolárik, I. Horváth)

Červeník – Brestovany 6:3 (3:3)
Góly: 21. a 40. Halmo (druhý z pen), 38. a 52. Babic, 48. Kopúnek, 71. Boháčik – 26. Varga, 27. Mar. Železník, 33. Oláh
ČERVENÍK: Vinci – Adamkovič, Kopúnek, Boháčik, Holič, Králič, Vrábel, Mihálik, Mukha, Halmo, Babic (Ješko, Stepanenko, Hargaš)
BRESTOVANY: Mich. Železník – Císar, Urbánek, Varga, Bošácky, Šiška, Oláh, Mar. Železník, M. Dorčiak, Beňo, Buška (Tandlmayer, Ivančík)

Dolná Krupá – Hrnčiarovce 3:1 (2:1)
Góly: 4. Kvetan, 38. Jakáb, 86. R. Sekera – 40. Fodor
DOL. KRUPÁ: Olšovský – Kvetan, Hrubý, Jarábek, Gažo, Jakáb, Fíba, Kissimonyi, Skýpala, R. Sekera, P. Bohunický (Ištvanec, L. Boledovič, Michálek)
HRNČIAROVCE: Kuzma – Páleník, Masár, Kelc, Trebatický, Fodor, Vozár, Sedlický, Zaoral, Jedinák, Mališ (Ohrablo, Hanzel, Púchly)

Horná Krupá – Dvorníky 8:0 (4:0)
Góly: 13. Ryšavý, 17. Gašparík, 20. a 57. Šiška, 41. Strečanský, 50. Mikláš (pen), 75. vlastný, 77. Štibraný

ČK: 50. Taraba (Dvorníky)
HOR. KRUPÁ: Horný – Malina, Šiška, Dráb, Strečanský, Ryšavý, Szalay, Mikláš, Heteš, Gašparík, Zázik (Štibraný, Kobetič)
DVORNÍKY: Planický – Baša, Plevka, Krajčo, Kubiček, Taraba, Farkaš, Sluka, Modrovič, Magula, Mikulek (Šandor, Polievka)

Dechtice – Majcichov 1:1 (0:1)
Góly: 56. Pav. Maška – 34. Hruška
DECHTICE: M. Kúdela – M. Manca, Kalaš, Drgoň, E. Sliva, Pav. Maška, M. Maška, Cmero, R. Maška, Krivánek, Chrvala
MAJCICHOV: D. Miškovič – Susko, Rakický, M. Šuran, Pecháček, M. Štrbo, Marek, Novota, Holka, Hruška, L. Štrbo (Gergely, Tokoš, Matula)

Zeleneč – Šulekovo 8:2 (4:0)
Góly: 6., 22. a 51. Maron, 24. Belko, 37. Doka, 47. a 73. Ujlaky, 65. Ďuriš – 70. P. Nemec, 90. Harman
ZELENEČ: Gottstein – Bartovič, Nemček, Bednárik, Maron, Bánovec, Ondrejička, Klandúch, Belko, Ujlaky, Doka (Ďuriš, Bažány, Tibenský)
ŠULEKOVO: L. Žemla – Kršňák, P. Nemec, Ľ. Nemec, Harman, Daniš, Nemčok, Snoha, J. Cibulka, Svetkovič, Pištej (52. T. Nemec)

Zavar - Cífer 3:0 (2:0)
Góly: 7. a 25. Jur. Vyskoč, 89. Baroš
ZAVAR: Púchly – Bachratý, Dobrovodský, Mich. Psota, Kardoš, Sanny, Beňo, Chlebík, Ďuriš, Jak. Vyskoč, Jur. Vyskoč (Baroš, Juriš)
CÍFER: Gross – Tom. Tibenský, Slabý, Kročka, T. Fiľak, Fulier, Lukovič, Kupkovič, Kišš, Gašparovič, Šarmír (Orlický, Rusnák)