Futbal, 6. liga OM: Zeleneč prehral gólom z penalty v úplnom závere, Leopoldov remizoval v Borovciach

Zavar pricestoval do Šulekova iba s desiatimi hráčmi, žiadna kanonáda sa však nekonala a domáci vyhrali 2:0.

Patrik Nemec sa tešil z troch bodov po výhre Šulekova nad Zavarom. Foto: Ján Král

Siladice si schuti zastrieľali na pôde Hrnčiaroviec, na výhre 6:0 sa dvomi gólmi podieľal Ondrej Režnák, víťazný zásah si pripísal Peter Varga z penalty.

Iba jeden gól Šišku stačil na výhru Brestovanom proti Majcichovu.

Zápas druhých Boroviec s prvým Leopoldovom sa skončil remízou 1:1, keď na zásah domáceho Hercega z piatej minúty odpovedal v 70. minúte striedajúci Tvrdý.

Deľbou bodov sa skončil aj zápas Červeník – Dolná Krupá, diváci v dueli gól nevideli.

Zeleneč odchádza z Veľkého Orvišťa bez bodu a s prehrou 2:3. Hostia síce viedli po góle Miroslava Bánovca zo štvrtej minúty 1:0, no domáci otočili stav na 2:1. Vlastným gólom im k tomu pomohol aj súper. Skúsený Martin Belko vyrovnal na 2:2 a o tom, že tri body ostanú doma rozhodol z penalty v samotnom závere zápasu Tomáš Pavlovič.

Dvorníky síce nastúpili na stretnutie s Dechticami vo veľmi oklieštenej zostave, po 52. minútach však viedli 2:0. Gólovo sa presadili Adrián Plevka z penalty a Roman Mikulek. Práve Plevka videl v 66. minúte červenú kartu a to bola šanca pre hostí. Keď v 73. minúte Roman Maška znížil ostalo všetko otvorené. O deľbe bodov rozhodol hosťujúci Denis Chrvala v úplnom zápase.

Cífer doma prehral hodový zápas proti Hornej Krupej 0:2. Za hostí sa presadili Ryšavý a z penalty Mikláš. Domáci nevyužili ani polhodinovú presilovku o jedného muža.