Futbal, príprava: Dolná Krupá zdolala Križovany, za Leopoldov strelil šesť gólov Harman

V regióne sa hrali prípravné zápasy tímov z nižších futbalových súťaží. Pozrite si výsledky.

Momentka zo zápasu Dolná Krupá - Križovany, ktorý sa hral na trnavskej Lokomotíve. Foto: Denis Kabát

Céčko Spartaka viedlo v Šali už dvojgólovým rozdielom, domáci tím, ktorý hrá o súťaž vyššie, však napokon výsledok otočil na 3:2 vo svoj prospech.

Dolná Krupá v týždni odohrala dva prípravné duely. Najprv zdolala Pavlice, v nedeľu aj Križovany. Z výsledkov zaujalo aj vysoké víťazstvo Vrbového nad Čeladicami 9:1 a desaťgólová deštrukcia Maduníc od Leopoldova.

Šesť gólov za druhý tím šiestej ligy strelil Mário Harman, ktorý hosťoval naposledy z Malženíc v Šulekove. Na jar bude hrávať za Leopoldov.

Malženice hrali prípravný zápas s Hlohovcom, bez viacerých zranených viedli, potom prehrávali až 1:6, aby za 20 minút vyrovnali na 6:6. Napokon dohrávali bez vylúčeného Zvolenského.

Šaľa - Spartak C/Šúrovce 3:2 (2:2)

Góly Spartaka: Krajčovič, Pikulík

SPARTAK: Orichel - Troják, Dzíbela, Ravas, Ondra - Hlavna, Magdolen, Pikulík - Krajčovič, Juhász, Horváth (Herák, Tran, Ďuračka, Blaško, Šenk, Ocelka, Jedlička)

Miroslav Hájiček (tréner Spartaka C): „V úvode sme domácich zaskočili dvomi gólmi. Najskôr sa po krídle presadil Krajčovič a otvoril skóre. Potom Pikulík po centri zvýšil na 0:2. Ďalšie dve šance sme na zvýšenie skóre nevyužili. Potom po polhodine hry začali domáci hrať a prišli i ich góly a vyrovnanie na 2:2. Po polčase bola hra vyrovnaná, ale my sme v zakončení hrali často komplikovane. Domáci dali tretí gól Valachovičom, ktorý svoj nájazd na hranici ofsajdu premenil. Škoda nevyužitých prečíslení v druhom polčase. Remíza by bola spravodlivá. S výkonom som spokojný už len z pohľadu, že hráči boli viac ako vyrovnaným partnerom druholigistovi.“

Malženice – Hlohovec 6:6 (1:4)

Góly Malženíc: Gogolák 3, Sedlák, Zvolenský (pen), M. Hlúch

Leopoldov – Madunice 10:0

Góly: Harman 6, L. Tvrdý 2, Piovarči, vlastný

Malženice "B" - Jaslovské Bohunice "B" 2:4

Góly Malženíc: Nemček, Maruna

Dolná Krupá – Pavlice 5:3

Góly Dol. Krupej: Taranda 2, Bohunický, Vyskoč, Bartoš