Módna polícia v Trnave: Farmár našiel ženu...

Vytlačené z https://www.trnavskyhlas.sk | 5.10.2022
https://www.trnavskyhlas.sk/c/2160-modna-policia-v-trnave-farmar-nasiel-zenu/modna-policia-v-trnave-farmar-nasiel-zenu/

Šesť náhodne vybratých žien sme odfotili na pešej zóne v Trnave. Či to s výberom oblečenia prepískli, alebo sa vymódili ako hviezdy z časopisov, zhodnotil Mikuláš Santner, majiteľ modelingovej agentúry Flash. A čo hovoríte vy? Ktorá sa vám páči najviac?

Hlasujte na Facebooku!

 

Zlatka z Trnavy sa takto oblečená vybrala na mestský úrad.

Hodnotenie:
Odporučil by som tmavší melír pre prirodzenejší vzhľad vlasov. Oblečenie - guľatý výstrih jej rozširuje ramená, vizuálne jej skracuje krk a rozširuje tvár, líca. Robí jej to guľatejšiu tvár. Mohla by si obliecť ešte nejakú kratšiu bundičku do pása, ktorá by ju predĺžila, lebo to dlhšie tričko jej skracuje nohy.
 

 


Gabriela z Trnavy práve priletela z Austrálie a vyrazila si na kávičku do mesta.

Hodnotenie:
V pohode, vidieť, že už je pod vplyvom zahraničnej módy, ale potrebovala by trochu oživiť, buď farebnými doplnkami, šatkou na tašku, náramkami na ruku, prípadne niečím na krk, alebo výraznejším mejkapom, či vylepšeným účesom. Tá sponkou prichytená ofina hore mi prekáža - inak je vidieť, že má aj o vlasy a účes dobre postarané.
 

 


Lenka zo Šajdíkových Humeniec s bratom nakupovala v Trnave darček pre ocina.

Hodnotenie:
Tak na mladú babu, ktorá ide na nákupy, je oblečená v pohode. Mne osobne prekážajú tie topánky. K tričku a topánkam sa nehodia nohavice. Prípadne, keď je kombinácia tohto trička a nohavíc, nehodia sa mi tam tie topánky. Ale je zladená v modro-ružových farbách, čo by som jej dal ako plus.

  

 

Monika z Dolného Kubína prišla do Trnavy na prijímacie skúšky.

Hodnotenie:
Farmár našiel ženu. Dievčatko prišlo do sveta. Ale vážne - jednoduchá oravská krása - nedotknutá príroda. Veď ona sa pokazí, keď bude v Trnave študovať... Inak sa čudujem, že neprišla v kroji.

 

  

 

Lucku z Trnavy sme odfotili po ceste na mestský úrad.

Hodnotenie:
Pohodovo letno oblečená do horúcich dni. Len pokiaľ išla na ten úrad vybavovať nejaké oficiality, tak podľa mňa podcenila situáciu a mala sa viac oficiálne obliecť.

 


Marta z Trnavy na ceste domov z práce.

Hodnotenie:
Skôr mi pripadne, že ide na oslavu niekomu gratulovať, a preto je vyobliekaná. Inak, ak takto vážne chodí do roboty, tak vidím, že stará škola ešte nevymrela a že pani si potrpí na elegantné oblečenie a na seba asi celkovo.
 

Hodnotil: Mikuláš Santner - majiteľ modelingovej agentúry Flash

www.flash-agency.trnava.com


 

 

Lucia Undesserová | 16.6.2011 | Módna polícia | https://www.trnavskyhlas.sk