Futbal, 7. liga A: Modranka zdolala Pavlice, Biely Kostol strelil Naháču štrnásť gólov

Biely Kostol deklasoval Naháč 14:0. V šestnástej minúte domáci viedli už trojgólovým rozdielom, po polčase sedemgólovým a pridávali ďalšie. Traja hráči dosiahli hetrik, postupne Viktor Stacho, Lukáš Jurina a Michal Hrašna.

Pavličan Martin Cintula si kryje loptu pred obrancom Modranky Filipom Novotom. Foto: Ján Král

Modranka v šlágri kola zdolal Pavlice 3:2. Prvý polčas hrali s vetrom hostia, skórovali však len domáci. Za chrbát obrany sa dostal Rakický a prekonal vybiehajúceho Alchusa.

Po polčase pridal druhý gól Boskovič a krátko po ňom sa do listiny strelcov znova zapísal Rakický. Hostia hrozili zo štandardiek, ale skórovať sa im podarilo až v závere. Góly Szabóa a Jozefa Križana už však znamenali iba úpravu výsledku.

Bohdanovciam sa podarilo zvíťaziť v Trstín gólom Mareka Janeca. V závere dohrávali hostia o muža menej, za druhý žltý faul išiel predčasne pod sprchy Kopúnek.

Zápas Dobrá Voda – Bučany sa začal pre búrku s polhodinovým sklzom. Na rozmočenom teréne sa viac bojovalo ako hralo. Napriek tomu padlo päť gólov. Bučanom sa zranil ešte pred prvým gólom brankár Jamrich a jeho zástupca inkasoval gól od Mateja Danka priamo z rohu.

Hostia vyrovnali po zmene strán Bindicsom, Dobrá Voda však opäť skórovala po rohu, tentoraz si dal vlastný gól súperov obranca.

Bučanom sa podarilo vyrovnať z penalty Bunčeka, ktorá bola nariadená za faul. V 88. minúte si domáci vypili kalich horkosti do dna, keď po strele Benka odkopával Klčo, no loptu trafil tak nešťastne, že skončila vo vlastnej sieti.

Košolná uchmatla tri body v derby na ihrisku Dolných Orešian. Víťazstvo 3:1 hosťom zabezpečili Homoľa, Ševčík a Greguš, za domácich skóroval Kulíšek.

Marek Slovák vystrieľal tri body Suchej nad Parnou. V súboji s Brestovanmi napol sieť dvakrát, hostia dokázal skórovať iba raz zásluhou Daniela Zlatohlávka.

V Ružindole sa nedohralo, duel s Kátlovcami ukončili rozhodcovia pre silnú búrku po prvom polčase.

Rovnaký scenár poznačil duel Hrnčiarovce – Jaslovské Bohunice B. Aj tu rozhodcovia cez prestávku radšej pristúpili k predčasnému ukončeniu zápasu.

SWAN 7. LIGA A – 4. KOLO:

Trstín – Bohdanovce 0:1 (0:0)

Gól: 63. Janec

ČK: 84. Kopúnek (Bohdanovce)

TRSTÍN: Indrišek - Klokner, Puschenreiter, Fedor, Vavro, Štibraný, Vajsábel, Javorek, Taranda, Hetteš, Hlávek

BOHDANOVCE: Kessl - Sanny, Palšovič, Peter Novosedlík , Kopúnek, Braniša, Heriban, Peňák, Janec, Greguš, Prekop

Dolné Orešany – Košolná 1:3 (0:2)

Góly: 64. Kulíšek – 16. Homoľa, 30. Ševčík, 55. Greguš

D. OREŠANY: Lipovský - Rabara, Pospíšil, Novák, Fogel, Šaštinský, Hronský, Hudek, Kulíšek, Šimonovič, Ščasný (Rábara)

KOŠOLNÁ: Hudek - Kosnáč, Bobok, Roman Greguš , Holekši, Zachar, Volek, Homoľa, Ševčík, Sládeček, Hrušovský (Danišovič)

Suchá nad Parnou – Brestovany 2:1 (2:0)

Góly: 10. a 39. Slovák – 52. D. Zlatohlávek

SUCHÁ: Erik Fridrich - Herega, Konečný, Šišmič, Macko, Brestovanský, Randys, Rybařík, Cuninka, Ľuboš Fridrich, Slovák (Rogel, Matlák, Miksád)

BRESTOVANY: Krajčovič - Zelenay, Daniel Zlatohlávek, Toráč, Rejduga, Bošácky, Marek Kollár , Vidovič, Spevák, Kozák, Adam Zlatohlávek (D. Dorčiak, Kuchta)

Biely Kostol – Naháč 14:0 (7:0)

Góly: 11., 16. a 23. Stacho, 14. Lukačovič, 22. a 87. Ostrihoň, 29. Gažovič, 38., 75. a 78. Hrašna, 58., 68. a 72. L. Jurina, 65. Čmehýl

B. KOSTOL: Kuzma - Adámek, Stacho, Lukačovič, Čmehýl, Ostrihoň, Jurina, Nagy, Gažovič, Samák, Hrašna (Kobza)

NAHÁČ: Sollár - Peter Boledovič, Lopatka, Čavara, Maška, Marcel Sersen, Martin Sersen, Garažia, Richard Fančovič , Lukáš Boledovič, Habala

Modranka – Pavlice 3:2 (1:0)

Góly: 13. a 67. Rakický, 63. Boskovič - 85. Szabó, 88. J. Križan

MODRANKA: Haluzický - Novota, Sekera, Boskovič, A. Križan, Gumbír, Valko, Rakický, Kučík, Martin Gabriel, Marek Gabriel (Mačák, P. Zvolenský)

PAVLICE: Alchus - Horňák, Dubovský, Ladislav Kubík, Práznovský, L. Križan, Martin Bočko , Michal Kubík, Poništiak, Cintula, Szabó (Ivančík, Dunda)

Dobrá Voda – Bučany 2:3 (1:0)

Góly: 40. Matej Danko, 65. vlastný – 48. Bindics, 76. Bunček (pen), 86. vlastný

D. VODA: Krížik - Prvý, Ondruška, Paldan, Danko, Ružička, Jankovič, Heltko, Dubrava, Klčo, Jantoš

BUČANY: Jamrich - Bindics, Andrei Loti, Bunček, Fančovič, Belák, Zubčák, Tanáč, Benko, Ionel Rafi, Miroslav Kosnáč (R. Pavelek, Kinči, P. Hutta)