Do Voderád prídu bývalí futbaloví reprezentanti, stretnú sa so spartakovcami

Vytlačené z https://www.trnavskyhlas.sk | 21.9.2023
https://www.trnavskyhlas.sk/c/22403-do-voderad-pridu-byvali-futbalovi-reprezentanti-stretnu-sa-so-spartakovcami/do-voderad-pridu-byvali-futbalovi-reprezentanti-stretnu-sa-so-spartakovcami/

Vo Voderadoch sa začína hodový víkend. Okrem kolotočov, cukrovej vaty a rôznych aktivít pre ľudí ho spestria aj futbalové zápasy. Už v sobotu o 14.30 hráč domáce áčko zápas šiestej ligy proti neďalekému Cíferu, no na pravý futbalový bonbónik sa budú v obci tešiť do pondelka.

Organizátori avizujú aj účasť Jaroslava Timka. Foto: Lukáš Grinaj

 

Deviateho októbra o 15.30 na trávnik vybehne výber futbalových internacionálov Slovenska proti starým pánom Spartaka Trnava.

 

Na trávniku sa predstavia známe futbalové tváre, ktoré síce už aktívnu profesionálnu kariéru ukončili, stále však futbalové remeslo dokonale ovládajú.

 

Organizátori avizujú, že za Slovensko nastúpia napr. Miroslav Hrdina, Vladimír Kinder, Július Šimon, Jaroslav Timko, Berco Juraško, Peter Petráš, Michal Hipp či Jozef Majoroš.

 

Dres Spartaka oblečú Andrej Filip, Igor Bališ, Peter Ďuriš, Pavol Kopačka, Ivan Lietava, Vladimír Ekhardt, Róbert Novák či Kamil Kopúnek.

 

Ako informoval hlavný organizátor zápasu Peter Jurčo, výťažok zo stretnutia venujú pre účely futbalového krúžku na základnej škole vo Voderadoch.

Ján Král | 6.10.2017 | Futbalové ligy | https://www.trnavskyhlas.sk