Florbalisti sa dostali do semifinále, cez víkend hrajú dva zápasy doma

Vytlačené z https://www.trnavskyhlas.sk | 8.8.2022
https://www.trnavskyhlas.sk/c/23399-florbalisti-sa-dostali-do-semifinale-cez-vikend-hraju-dva-zapasy-doma/florbalisti-sa-dostali-do-semifinale-cez-vikend-hraju-dva-zapasy-doma/

Florbalisti FBC 11 Trnava zažívajú vydarenú sezónu. Dostali sa už do semifinále druhej najvyššej slovenskej súťaže. Cez víkend ich čakajú dôležité boje o postup do extraligy.

Plagát k dvojzápasu. Zdroj: FBC 11 Trnava

 

V sobotu 10. marca o 17.00 nastúpia v Mestskej športovej hale v Trnave proti tímu Uniza Žilina, druhý zápas proti rovnakému súperovi odohrajú o deň neskôr od 15.00.

 

Vo štvrťfinále prešli cez Žltý Sneh Košice, keď sériu vyhrali 3:0 na zápasy. Semifinále sa hrá tiež na tri víťazné duely.

 

„Medzi najlepšou štvoricou už nie sú slabí súperi, a preto sa o výhry budeme musieť pobiť všetkými silami. Na našej ceste do finále neakceptujeme žiadne prekážky. Sme pripravení z Trnavy s prehrami vyprevadiť každého, kto to na nás skúsi,“ píšu v pozvánke na stretnutie trnavskí florbalisti.

 

„Aj napriek tomu, že si na Žilinu veríme, do zápasov pôjdeme s rešpektom, pretože Žilinčania sú skúsenejší tím s niekoľkoročnými extraligovými skúsenosťami a do finále chcú postúpiť rovnako ako my. Miesto je však len jedno,“ dodávajú.

 

(nl)

prispievatelia | 9.3.2018 | Florbal | https://www.trnavskyhlas.sk