Futbal, 7. liga A: Heriban strelil Jaslovským Bohuniciam hetrik, Pavlík odpálil Dobrú Vodu

Trstín a Ružindol si po bezgólovej remíze body podelili. Trstínu stále patrí predposledná pozícia, Ružindol je jedenásty.

Marcel Heriban (v žltom) zaznamenal hetrik. Archívne foto: Ján Král

Adam Pavlík zostrelil domácu Dobrú Vodu štyrmi gólmi. Kátlovce vyhrali celkovo 4:1, jediný gól porazených strelil kapitán Matej Danko.

Modranka tesne porazila Bučany, jediný gól zápasu zaznamenal v pätnástej minúte Martin Gergely. Domáci dohrávali duel bez vylúčeného gólmana Haluzického, ten putoval pod sprchy po kritike rozhodcu.

Pavlice zvládli dôležitý zápas v Bielom Kostole a triumfovali 2:0. Strelecky sa presadili Szabó a Polednák. Strata Pavlíc na vedúcu Modranku ostáva na dvoch bodoch, v najbližšom kole si to o čelo ligy rozdajú práve tieto dve mužstvá.

Naháč viedol po góle Martina Sersena v Suchej 1:0, ale v 54. minúte vyrovnal na konečných 1:1 Martin Rybařík. Zápas sa dohrával bez vylúčeného strelca hostí, ten videl červenú kartu po hodine hry.

Dolné Orešany využili polčasové vedenie 2:1 nad Brestovanmi a celkovo vyhrali 3:2. Skóre otvoril za domácich Martin Pospíšil a dva góly pridal Vladimír Kulíšek. Za hostí vyrovnával najprv Peter Vidovič a v závere korigoval Andrej Adamík.

Hrnčiarovce porazili Košolnú 3:2, úvodný zásah zaznamenal v jedenástej minúte Kyselica. Na gól odpovedal hosťujúci Karas, ale Jedinák ešte v prvom polčase poslal domácich do vedenia 3:1 po svojich dvoch góloch. Za hostí znižoval Homoľa, viac však hostia zo zápasu nevyťažili.

Bohdanovce naložili rezerve Jaslovských Bohuníc poltucet gólov. Hetrikom sa blysol domáci kanonier Marcel Heriban, okrem neho sa do listiny strelcov zapísali Peter Schmidt a dvojica striedajúcich hráčov Ladislav Kosík a Denis Nikolovski. Góly za hostí strieľali Patrik Nemček a Lukáč Demovič.

SWAN 7. LIGA A – 18. KOLO:

Trstín – Ružindol 0:0

TRSTÍN: Indrišek – Klokner, Miškovič, Vaško, Puschenreiter, Vavro, Štirbaný, Taranda, Vörös, Daniš, Boledovič (Vajsábel, Hetteš, Obselka)

RUŽINDOL: Uhlár – Babka, Kárady, Minarovič, M. Turoň, Synak, Kubíček, Matula, D, Turoň, Moncman, Janiš (Bardáč, Jarábek, Drmola, Bartoš)

Dobrá Voda – Kátlovce 1:4 (1:1)

Góly: 28. Danko – 44., 50., 59. a 73. A. Pavlík

D. VODA: Krížik – Ondruška, Paldan, Heltko, Danko, Jankovič, Jantoš, Novák, Benedikovič, Chmela, Klčo (Hrašna)

KÁTLOVCE: Zemko – Krchnár, R. Hlavatovič, Gajarský, Sliva, Kobetič, Šimončič, M. Hlavatovič, Vagovič, A. Pavlík, P. Uváček (A. Uváček, Hupka, Slovák, J. Hlavatovič, T. Pavlík)

Modranka – Bučany 1:0 (1:0)

Gól: 15. Gergely

ČK: 84. Haluzický (Modranka)

MODRANKA: Haluzický – J. Sekera, Gumbír, Kučík, Novota, Križan, R. Sekera, Mačák, L. Péchy, Gergely, Zvolenský (Fančovič, P. Péchy, Cvik, Lančarič)

BUČANY: Jamrich – Bindics, Fančovič, Bunček, Tomaškovič, Zubčák, Benko, Belák, Tanáč, Rafi, Kosnáč (Loti, Mračník)

Biely Kostol – Pavlice 0:2 (0:2)

Góly: 16. Szabó, 35. Polednák

B. KOSTOL: Svitek – Ľ. Adámek, Čmehýl, Ostrihoň, M. Jurina, Gažovič, Nagy, Kobza, L. Jurina, Daniška, Stacho (Kuzma, Dobrovodský, Samák)

PAVLICE: Alchus – Práznovský, Dubovský, Bočko, Horňák, Križan, Poništiak, Kubík, Cintula, Szabó, Polednák (Dunda, Ivančík, Izakovič)

Suchá nad Parnou – Naháč 1:1 (0:1)

Góly: 54. Rybařík – 27. Martin Sersen

ČK: 60. Martin Sersen (Naháč)

SUCHÁ: Sloboda – Fridrich, Lošonský, Hrušovský, Januš, Macko, A. Benkovský, Cuninka, Rybařík, Miksád, Banovič (Matlák, Valovič, Izakovič)

NAHÁČ: Šutta – Boledovič, Lopatka, Bartko, Martin Sersen, Fančovič, Čavara, Zajíček, Marcel Sersen, Lopatka, Kákoni (O. Maška, Jurovatý)

Dolné Orešany – Brestovany 3:2 (2:1)

Góly: 6. Pospíšil, 39. a 52. Kulíšek – 33. Vidovič, 90. A. Adamík

D. OREŠANY: Hirner – Fogel, Braniš, Novák, Hronský, Pospíšil, Šaštinský, Tóth, Kamenický, Hudek, Kulíšek (Kollár, Augustín, Hajdúh, Illeš)

BRESTOVANY: F. Kostolanský – Zlatohlávek, Dorčiak, Bošácky, A. Sládeček, Vyskoč, Adamík, Kollár, Vidovič, Spevák, Čulák (M. Kollár, M. Sládeček)

Hrnčiarovce – Košolná 3:2 (3:1)

Góly: 11. Kyselica, 33. a 43. Jedinák  (druhý z pen) – 20. Karas, 64. Homoľa

HRNČIAROVCE: Ríha – Kralovič, Serbák, Kankara, Sedlický, Lukačik, Vozár, Vozár, Hilko, Kyselica, Jedinák (Jankoľa, Púchly, Brimus, Ohrablo)

KOŠOLNÁ: Hudek – Bobok, Karas, Martinkovič, Holekši, Zachar, Volek, Homoľa, Chudják, Sládeček, Hrušovský (Kosnáč, Magula)

Bohdanovce – Jaslovské Bohunice B 6:2 (3:1)

Góly: 10. Schmidt, 15., 24. a 60. Heriban, 80. Kosík, 85. Nikolovski – 23. Nemček, 90. Demovič

BOHDANOVCE: Kessl – Heriban, Sanny, Palšovič, Novosedlík, Arpáš, Krivda, Janec, Schmidt, Kover, Kopúnek (Braniša, Greguš, Bočko, Kosík, Nikolovski)

J. BOHUNICE B: Junas – Remenár, Sokolovič, Galovič, Vavruš, Rajnic, Demovič, Nemček, Šige, Morvay, Tomašovič (Matovič)

1   Modranka 17 16 0 1 62:15 48
2   Pavlice 17 15 1 1 80:16 46
3   Bučany 17 11 3 3 43:27 36
4   Biely Kostol 17 11 2 4 71:27 35
5   Kátlovce 17 11 2 4 46:26 35
6   Košolná 16 8 1 7 44:32 25