Futbal, 7. liga A: Pavlice dali šestku Brestovanom, Bučany vysoko porazili Košolnú

Trstín zvládol zápas s Naháčom napriek tomu, že od 50. minúty dohrával bez vylúčeného Martina Daniša. Domácich tento moment nezaskočil. O víťazstvo sa postarali gólmi Juraj Palkovič a po ňom aj Michal Klokner.

Modranka v zostave s Jaroslavom Mačákom vyhrala nad Dolnými Orešanmi. Archívne foto: Ján Král

Pavlice si zastrieľali proti Brestovanom. Domácich fanúšikov potešili šiestimi gólmi. Dvakrát skóroval Martin Štilla. Po jednom presnom zásahu pridali Szabó, Polednák, Horňák a Cintula. Za Brestovany sa presadil len Peter Vidovič.

Dobrá Voda – Hrnčiarovce nad Parnou 1:4. Hostia vstúpili do zápasu gólovou strelou Tomáša Sedlického. Hrnčiarovce skóre ešte do prestávky zvýšili zásluhou Andreja Brimusa. Po zmene strán pridali ďalšie presné zásahy. Druhý gól zaknihoval Sedlický a už na 4:0 upravoval Ivan Jedinák, ktorý mal aj ďalšie veľké šance. Dobrá Voda znížila v 75. minúte. Presadil sa Martin Chnapko.

Biely Kostol v súboji so Suchou nad Parnou neinkasoval. Naopak domáci skórovali hneď štyrikrát. Po góle si rozdelili ešte v prvom polčase Jurina, Sládeček, Nagy a Samák.

Nezakopla ani Modranka. Dolné Orešany porazila 3:0. V prvom polčase premenil Andrej Rakický pokutový kop. Na jeho gól nadviazal v druhej 45-minútovke dvojgólový Lukáš Péchy.

Ružindol zdolal Bohdanovce 2:1. Úvodný gól padol v 20. minúte po zakončení domáceho Daniela Turoňa. Bohdanovce vyrovnali po zmene strán. Presne mieril Marcel Heriban. Posledné slovo mal v 65. minúte Matej Synak.

V prvom polčase zápasu Bučany - Košolná bola hra vyrovnaná, skóre zápasu otvoril Bunček za prispenia teču v múre. Hostia skóre otočili po góloch Voleka a Mesíčka. Domáci odpovedali zásahom Benka, keď šikovne obstrelil brankára hostí. Do polčasu naklonil výsledok na domácu stranu Vančo, keď sa predral po pravej strane do úspešnej koncovky. V druhom polčase už domáci kontrolovali dianie na trávniku, hralo sa väčšinou na hosťujúcej polovičke a po góloch Benka, Bunčeka a Bindicsa si zaknihovali presvedčivú výhru 6:2.

7. liga A – 26. kolo:

Trstín – Naháč 2:0 (0:0)

Góly: 60. Palkovič, Klokner

ČK: 50. Daniš (Trstín)

TRSTÍN: Indrišek – Zuzčák, Hlávek, Palkovič, Miškovič, Klokner, Štibraný, Vajsábel, Vavro, Daniš, Taranda (Obselka, Hetteš, Daniš)

NAHÁČ: Sollár – Lopatka, Fančovič, Bartko, Holický, Přikryl, Marc. Sersen, Čavara, Mart. Sersen, P. Boledovič, Lopatka (O. Boledovič, Počuch, Samek, Habala)

Pavlice – Brestovany 6:1 (2:1)

Góly: 12. a 48. Štilla, 27. Szabó, 54. Polednák, 60. Horňák, 86. Cintula – 13. Vidovič

PAVLICE: Kovačócy – Dunda, Kubík, Horňá, Križan, Bočko, Poništiak, Štilla, Cintula, Szabó, Polednák (Ivančík, Manek, Štora)

BRESTOVANY: Tomík – Rendek, Kollár, Rejduga, Sládeček, Wesolowski, Vyskoč, Kollár, Vidovič, Čulák, A. Zlatohlávek (Kostolanský, D. Zlatohlávek, Spevák)

Dobrá Voda – Hrnčiarovce nad Parnou 1:4 (0:2)

Góly: 75. Chnapko – 11. a 54. Sedlický, 44. Brimus, 66. Jedinák

DOBRÁ VODA: Krížik – Dubrava, Paldan, Heltko, Danko, Jantoš, Novák, Ladvenica, Ondruška, Chmela, Klčo (Lukačovič, Chnapko)

HRNČIAROVCE: Riha – Serbák, Kralovič, Kankara, Hilko, Sedlický, Trulík, Jedinák, Brimus, Vozár, Lukačik (Púchly, Hruška, Banič)

Biely Kostol – Suchá nad Parnou 4:0 (4:0)

Góly: 10. Jurina, 13. Sládeček, 15. Nagy, 19. Samák

BIELY KOSTOL: Hanzel – Ostrihoň, Stacho, Samák, Čmehýl, Nagy, M. Jurina, Daniška, Gažovič, Sládeček, L. Jurina

SUCHÁ: Miksád – Januš, Rogel, Macko, Cuninka, Valovič, Hudcovič, Matlák, Šimšič, Banovič

Modranka – Dolné Orešany 3:0 (1:0)

Góly: 26. Rakický (z pen.), 53. a 80. Péchy

MODRANKA: Haluzický – Gumbír, Rakický, Mačák, Križan, P. Péchy, Huščava, J. Sekera, Kučík, L. Péchy, Fančovič (Lančarič)

DOLNÉ OREŠANY: Hirner – Kollár, Fogel, Hronský, Vandák, Pospíšil, Šaštinský, Kamenický, Tóth, Hudek, Illeš (Kollár, Augustín)

Bučany – Košolná 6:2 (3:2)

Góly: 10. a 76. Bunček, 23. a 73. Benko, 43. Vančo, 86. Bindics – 12. Mesíček, 16. Volek

BUČANY: Jamrich – Vančo, Bindics, Bunček, Zubčák, Benko, Paulovič, Mračník, Loti, Ryšavý, Rafi (Suchoň, Malich)

KOŠOLNÁ: Hudek – Bobok, Martinkovič, Holekši, Zachar, Volek, Homoľa, Chudjak, Mesíček, Čavara, Sládeček (Kosnáč, Danišovič, Greguš)

Ružindol – Bohdanovce 2:1 (1:0)

Góly: 20. Turoň, 65. Synak – 59. Heriban

RUŽINDOL: Gomola – Babka, Horváth, Minarovič, Vernillat, Turoň, Kubíček, Moncman, Vrždiak, Synak, Bartoš (Tollarovič, Bardáč)

BOHDANOVCE: Kopúnek – Palšovič, Braniša, Novosedlík, Janec, Nádaský, Sanny, Arpáš, Heriban, Minarovič, Kover (Kosík, Peňák, Krivda)

1   OZ TJ Družstevník Pavlice 25 22 2 1 130:26 68   29
2   FO ŠK Modranka 24 19 3 2 82:21 60   24