Gladiátori sa z Humenného vrátili s prehrou, hoci viedli

Domáci Humenčania strelili tri góly vo vlastnom oslabení.

Ilustračné foto: archív TH

Zápas trnavských hokejistov v Humennom sa pre hostí začal dobre, keď po ôsmyich minútach viedli po góle Filipa Hudeca, ten dorazil strelu Martina Lukačoviča.

Do konca prvej tretiny ostávalo čosi menej ako dve minúty a Humenné dokázalo po tlaku vyrovnať na 1:1.

Krátko po polovici duelu domáci tím otočil skóre, po góle Pavúka bol stav 2:1. Na tento zásah dokázal reagovať Adam Poldruhák, po Valovej prihrávke upravil skóre na 2:2.

Neuplynula ani minúta hry a Humenné opäť viedlo, na gól Krajňáka navyše nadviazal aj zásah do čierneho v podaní Mateja. Pred poslednou tretinou tak viedli domáci o dva góly.

V záverečnej tretine sa podarilo domácim streliť až tri góly vo vlastnom oslabení a napokon porazili Trnavu 7:2.

V nedeľu 13. januára hrajú gladiátori na svojom ľade proti Považskej Bystrici, zápas sa začína o 17.00.

1. HOKEJOVÁ LIGA – 37. KOLO

MHK Humenné - HK Gladiators Trnava 7:2 (1:1, 3:1, 3:0)
Góly: 19. a 31. Pavúk, 33. Krajňák, 36. Matej, 42. Jokeľ, 50. Fedorko, 53. Vaško – 8. Hudec, 32. Poldruhák

Strely: 42:38
Vylúčenia: 7:4
Presilovky: 1:0
Oslabenia: 3:0