Futsalové play-off pokračuje v Trnave: Spartakovci v sobotu vyzvú Wild Boys

Vytlačené z https://www.trnavskyhlas.sk | 8.8.2022
https://www.trnavskyhlas.sk/c/25865-futsalove-play-off-pokracuje-v-trnave-spartakovci-v-sobotu-vyzvu-wild-boys/futsalove-play-off-pokracuje-v-trnave-spartakovci-v-sobotu-vyzvu-wild-boys/

Po prvom dueli vedú bratislavský Wild Boys v sérii 1:0.

Pozvánka na duel. Zdroj: Facebook.com/FC Spartak Trnava futsal

 

Futsalové play-off pokračuje druhým zápasom, spartakovci hostia už v sobotu 9. marca v Mestskej športovej hale v Trnave Wild Boys z Bratislavy. 

 

Dôležité stretnutie sa začína o 17.00, teda viac ako hodinu po zápase futbalového zápasu medzi Sereďou a Spartakom Trnava v Myjave.

 

V sérii zatiaľ vedie súper trnavských futsalistov 1:0, keď na domácej palubovke vyhral 4:2.

 

„Zápas sa nám veľmi nepodaril a to hlavne z úvodu, kde sme neboli dostatočne dôrazní a súper nám hneď odskočil na dva góly. Po chvíli pridal aj tretí gól, a to už sa s takýmto súperom ťažko dobieha. Rozhodujúci bol začiatok zápasu, ale musím povedať, že Wild Boys hrali výborne a zápas im doma vyšiel po všetkých smeroch. Musíme si povedať, čo sme robili zle a dať hlavu hore, dobre potrénovať, ukázať si lacné chyby, ktoré sme spravili a ktoré oni potrestali a odjazdiť to na sto percent. Inak nemáme šancu na úspech. Teraz oni musia pocítiť že my hráme doma," zhodnotil pre klubový profil na sociálnej sieti prvý duel spartakovec Patrik Levčík a zároveň pozval divákov na domáci zápas.

 

(jam)

prispievatelia | 8.3.2019 | Futsal | https://www.trnavskyhlas.sk