Futsalisti Spartaka nestačili na favorizovaného súpera ani v domácom prostredí

Po dvoch zápasoch play-off vedú Bratislavčania v sérii už 2:0.

Pri lopte spartakovec Andrej Adámek (v červenom). Foto: Lukáš Grinaj

Druhý zápas prvého kola play-off najvyššej futsalovej súťaže na Slovensku bol na programe v sobotu podvečer v Mestskej športovej hale v Trnave. Po výhre Bratislavčanov doma patril favorizovanému celku aj prvý polčas stretnutia číslo dva.

Už v druhej minúte otvoril skóre zápasu Chamilla a po zásahoch Štrbáka a Matejova viedli hostia už 3:0.

Po zmene strán pridal štvrtý zásah Kušnír, následne bol za surovú hru vylúčený brankár Spartaka a gólostroj hostí sa nezastavil.

Štrbák dvomi gólmi uzavrel svoj hetrik a Trnavčania prehrávali rozdielom šiestich gólov.

Až Patrik Levčík z penalty skóroval aj za domácich, o dve minúty už bol však rozdiel opäť šesťgólový, Bratislavčania strelili siedmy gól.

Kozmeticky sa spartakovcom podarilo výsledok upraviť v poslednej minúte, keď Juri Kovelskij, Jozef Koricina a Patrik Levčík rozvlnili sieť.

Wild Boys napokon vyhrali 7:4.

V sérii hranej na tri víťazné duely vedú teda favoriti 2:0, tretí zápas je naplánovaný na štvrtok 14. marca v Bratislave. Stretnutie sa začína o 20.30.

VARTA futsal liga  – 2. kolo play-off:

Spartak Trnava – futsal – Wild Boys Bratislava 4:7 (0:3)

stav série: 2:0 pre Wild Boys

Góly: 35. a 40. Levčík (prvý z pen), 40. Kovelskij, 40. Koricina – 2. Chamilla, 12., 25. a 34. Štrbák, 18. Matejov, 22. Kušnír, 37. Péchy

ČK: 24. Kubíček (Trnava)

Diváci: 350

Spartak: Kubíček (Vahalík) - Šporánek, Paštrnák, Ciprys - Juhás, Adámek, Levčík, Outrata Koricina, Trubač, Kovelskij

Wild Boys: Kušnír, Muráň – Štrbák, A. Zdráhal, M. Zdráhal, Chamilla, Matejov, Bőhmer, Javnický, Péchy, Gajdács, Mikulišin, Gagič, Vaktor