Futsalisti Spartaka v play-off dohrali, prehrali aj v treťom zápase série

Momentka zo zápasu Wild Boys - Spartak Trnava - futsal. Foto: FB profil klubu

Ani v treťom zápase prvého kola play-off futsalovej Varta ligy nenašli hráči Spartaka recept na Wild Boys Bratislava a podľahli súperovi 1:4.

V celej sérii tak prehrali hladko 0:3 a sezóna sa pre nich skončila.

Skóre duelu otvoril domáci Adam Zdráhal a jeho gól z jedenástej minúty stačil Bratislavčanom na vedenie v prvom polčase.

Martin Zdráhal a Martin Péchy v druhom dejstve vybavili pohodlný, trojgólový náskok Bratislavčanov, na dominancii ktorých nič nezmenil ani gól Andreja Adámka v 31. minúte. Na celkových 4:1 upravil Patrik Chamilla.

Wild Boys bez straty zápasu pokračujú do semifinále.