Futbal, 7. liga A: Bučany deklasovali Košolnú, Biely Kostol zakopol v Brestovanoch

Bučany strelili Košolnej deväť gólov, v závere zápasu z penalty skóroval aj gólman Jamrich. Hetrik zaznamenal Benko, dva razy napol sieť Bunček, do listiny strelcov sa zapísali aj Šrámek a striedajúci Bindics a Loti. Zápas sa skončil celkovo 9:3, domáci sa vyšvihli na čelo tabuľky.

Prvý z troch gólov útočníka Bučian Tomáša Benka (v žltom). Po prihrávke z ľavej strany sa dostal pred brankára, obišiel ho a poslal loptu do siete. Foto: Ján Král

Suchá viedla v Bíňovciach od jedenástej minúty, keď skóroval Martin Mikula. Domáci do polčasu vyrovnali zásluhou Krajčoviča, v druhej časti hry strelil gól Kumančík a tretí zásah pridal Ivan Kostolanský. Bíňovce si pripísali tri body za výhru 3:1.

Sobotný duel medzi Ružindolom a Dobrou Vodou sa skončil bez gólov.

Trstín remizoval s Modrankou 2:2 a favorita obral o body. Turanský v druhom polčase otvoril skóre z penalty, hostia prišli o vylúčeného Šurana, no aj tak dokázali vyrovnať na 1:1 po góle Fančoviča. Trstín opäť viedol po zásahu Štibraného, skúsený Rakický vyronal v závere na konečných 2:2. Záverečné minúty dohrávali domáci bez vylúčeného gólmana Šuttu.

Bohdanovce vyhrali nad Dolnými Orešanmi 2:1. Tomáš Dufek otvoril skóre v prvom polčase, po hodine hry Sanny nepremenil pokutový kop a trest prišiel v podobe vyrovnávajúceho gólu hostí. Na 1:1 vyrovnal Tóth, ale body ostali v Bohdanovciach, keď v závere skóroval Janec.

Brestovany získali bod v súboji s vedúcim Bielym Kostolom. V zápase dokonca viedli, keď penaltu premenil Maar. Za favorita vyrovnal na konečných 1:1 v 21. minúte Gažovič. Ďalší gól už ale dovtedajší líder nestihol a tak uvoľnil čelo tabuľky.

Hrnčiarovce si odvážajú z Kátloviec všetky tri body po výhre 4:2. Skóre otvoril hosťujúci Holovič. Stav vyrovnal až v 59. minúte z penalty Izakovič. Dva góly Hrnčiaroviec v priebehu dvoch minút boli zrejme zlomové, najprv skóroval Trulík, po ňom Sedlický. Andrej Kobetič síce znížil na rozdiel jedného gólu, ale v závere skóroval opäť Holovič.

SWAN 7. LIGA A – 15. KOLO:

Ružindol – Dobrá Voda 0:0

RUŽINDOL: Gomola – Minarovič, Kubíček, Moncman, Synak, Penyak, D: Turoň, M. Turoň, Grígel, Horváth, Tomašovič (Kárady, Tollarovič, Bartoš, Morong)

D. VODA: Krížik – Klčo, Galovič, Ondruška, Novák, Sokolovič, Danko, Benedikovič, Jantoš, Macko, Paldan (Hrašna, Lukačovič)

Bíňovce – Suchá nad Parnou 3:1 (1:1)

Góly: 31. Krajčovič, 47. Kumančík, 76. I. Kostolanský – 11. Mikula

BÍŇOVCE: Klementovič – Krajčovič, Halaša, Dráb, M. Kostolanský, Králik, Petrovič, Čech, I. Kostolanský, Ľ. Čech, Kumančík (Ryšavý, Tarkoš, Rajnoha, Opálek)

SUCHÁ: E. Fridrich – Macko, Neumann, Slovák, Mikula, Cuninka, Přikryl, Kandera, Suljanovič, Valovič, Burian (Lastovička, Banovič)

Trstín – Modranka 2:2 (0:0)

Góly: 57. Turanský (z pen), 78. L. Štibraný – 71. Fančovič, 87. Rakický

ČK: 88. Šutta (Trstín) - 56. Šuran (Modranka)

TRSTÍN: Šutta – Hetteš, Klokner, Zuzčák, Lopatka, Štibraný, Vavro, Vajsábel, Marcel Sersen, Martin Sersen, Turanský (Šalitroš, Obselka, Maška)

MODRANKA: Špernoga – Sekera, Gumbír, Novota, Kučík, Fančovič, Rakický, Gergely, Križan, Šuran, Zvolenský (Mačák,

Bohdanovce – Dolné Orešany 2:1 (1:0)

Góly: 36. Dufek, 87. Janec – 79. Tóth

BOHDANOVCE: Kopúnek – Arpáš, Chudý, Sanny, Minarovič, Novosedlík, Janec, Dufek, Braniša, Belica, Heriban (Peňák, Danišovič, Klimo, Doboš)

D. OREŠANY: Lipovský – Braniš, Vandák, Fogel, Kamenický, Novák, Pospíšil, Nikolaienko, Tóth, Kulíšek, Kollár (Kondrček)

Brestovany – Biely Kostol 1:1 (1:1)

Góly: 14. Maar (z pen) – 21. Gažovič

BRESTOVANY: Tomík – Vilinovič, Sládeček, Šiška, Vyskoč, Kollár, Rejduga, Spevák, Vidovič, Maar, Zlatohlávek (Toráč, D. Zlatohlávek, Rendek)

B. KOSTOL: Svitek – Ľ. Adámek, Stacho, Čmehýl, Malina, Gažovič, Ostrihoň, Backa, M. Jurina, Hoblík, Samák (L. Jurina, Sládeček, Kopčan, Semanko)

Kátlovce – Hrnčiarovce 2:4 (0:1)

Góly: 59. Izakovič (z pen), 79. Kobetič – 27. a 89. Holovič, 69. Trulík, 70. Sedlický

KÁTLOVCE: Haršáni – Vagovič, Babečka, R. Hlavatovič, Uváček, Sedlák, M. Sliva, Kobetič, D. Sliva, Izakovič, Šimončič (Depeš, A. Pavlík)

HRNČIAROVCE: Riha – Masár, Kralovič, Trulík, Kankara, Jedinák, Vozár, Lukačik, Sedlický, Holovič, Pilíšek (Trubač, Serbák, Hruška, Banič, Púchly)

Bučany – Košolná 9:3 (5:1)

Góly: 2. Šrámek, 19., 29. a 31. Benko, 28. a 57. Bunček, 81. Bindics, 87. Loti, 89. Jamrich – 39. Volek, 83. Homoľa, 90. Chudjak

BUČANY: Jamrich – Vančo, Fančovič, Bunček, Šrámek, Jovanovič, Benko, Suchoň, Mračník, Habes, Kosnáč (Krška, Loti, Zubčák, Bindics, Lietavec)

KOŠOLNÁ: Gašparovič – Martinkovič, Bobok, Karas, Zachar, Volek, Konečný, Homoľa, Čavara, Chudjak, Hudek (Mesíček, Danišovič)

1   OFK Bučany     15   12    2    1 61:22      38
2   FK Biely Kostol 15 12 1 2 63:15 37
3   FO ŠK Modranka 15 10 3 2 47:14 33
4   TJ FC Kátlovce 15 9 1 5 57:31 28
5   TJ Družstevník Bíňovce 15 9 1 5 38:26 28
6   TJ Družstevník Košolná 15 8 0 7 33:37 24