Golfisti organizujú v sobotu Deň otvorených dverí, pripravili aktivity pre celú rodinu

Vytlačené z https://www.trnavskyhlas.sk | 29.9.2022
https://www.trnavskyhlas.sk/c/26097-golfisti-organizuju-v-sobotu-den-otvorenych-dveri-pripravili-aktivity-pre-celu-rodinu/golfisti-organizuju-v-sobotu-den-otvorenych-dveri-pripravili-aktivity-pre-celu-rodinu/

Trnavskí golfisti otvoria v sobotu brány verejnosti. V areáli Driving range & Golf academy v Kamennom mlyne sa uskutoční Deň otvorených dverí, počas ktorého si môžu aj úplní nováčikovia bezplatne vyskúšať odpaľovanie loptičiek.

Golfové odpalisko bude otvorené pre verejnosť. Foto (3x): Ján Král

 

Ako potvrdil manažér golfového klubu Michal Novotný, akcia sa bude konať za každého počasia.

 

"Veríme, že napriek ochladeniu medzi nás príde veľký počet ľudí. Športová prax ma naučila, že neexistuje zlé počasie, iba zle oblečený golfista," povedal Novotný.

 

Areál bude otvorený od 8:00 až do 19:00. Pre detských návštevníkov pripravili skákací hrad i maľovanie na tvár.

 

Najmenší sa budú môcť zahrať aj s kockami LEGO a zároveň sa popritom podučiť angličtine, o čo sa postará kreatívno-vzdelávacie centrum Fabrička.

 

Taktiež si budú môcť vyskúšať golf pre deti od 6 do 10 rokov, tzv. SNAG, pri ktorom sa používajú plastové palice a detimajú za cieľ tenisovými loptičkami trafiť terč.

 

Dospelí môžu využiť bezplatné služby golfových inštruktorov. Naučia sa ako sa správne postaviť k loptičke, ako držať palicu či ako správne švihnúť.

 

Deti si môžu zahrať tzv. SNAG.

 

Pripravovaná bude nafukovacia skákacia atrakcia pre najmenších.

 

Chýbať nebude maľovanie na tvár.

 

 

Na Dni otvorených dverí sa bude podávať aj chutné občerstvenie. K dispozícii je i denne prístupná kaviareň s bohatou ponukou sortimentu.

 

Súčasťou areálu je crossfitová veža, kde si môžu zacvičiť vyznávači silovejšieho pohybu, na teplejšie mesiace plánujú v areáli cvičenie jogy.

 

Driving range & Golf academy ponúka okrem odpaliska aj možnosť hry na deväť jamiek, ihrisko je taktiež uspôsobené pre čoraz populárnejší footgolf.

Ján Král | 11.4.2019 | Golf | https://www.trnavskyhlas.sk