Futbal, 4. liga: Jaslovské Bohunice si poradili s Bolerázom, Trebatice zachraňovali remízu

Trebatice prehrávali s Partizánskym už 0:3, no nevzdali sa a oplatilo sa. Prvý gól domácich zaznamenal až v 68. minúte Hečko a Miklovič ďalšími dvoma gólmi zabezpečil deľbu bodov po výsledku 3:3.

Ilustračné foto: trnavskyhlas.sk

Jaslovské Bohunice vstúpili do zápasu s Bolerázom nepremeneným pokutovým kopom, V 8. minúte sa z bieleho bodu pomýlil Krajčovič.

Do vedenia však ŠK Blava ešte v prvom polčase poslal Zemko, za hostí vyrovnával v 72. minúte Kitta. Predtým nepremenil penaltu líder Slavoja a čerstvý otec Mackovčín.

Posledné slovo v zápase však patrilo domácemu Kadlečíkovi, ktorý stanovil na 2:1.

Myjava bola v Hlohovci v prvom polčase lepším tímom, skórovali ale domáci, keď Veľký trafil z priameho kopu parádne do šibencie.

Potom sa hra vyrovnala, po návrate z kabín však hostia otočili výsledok. Najprv po hodine hry využili chybu pri odkope a vyrovnali Marčekom.

O tri minúty neskôr Jorík hlavou premenil center na rozhodujúci gól. V závere mohol Hlohovec vyrovnať z penalty, ale Domasta jedenástku nariadenú za faul nepremenil.

4. liga – 21. kolo:

Hlohovec – Myjava 1:2 (1:0)
Góly: 23. Veľký – 60. Marček, 63. Jorík
HLOHOVEC: Horváth – Cholp, Mesároš, Domasta, Čulák, Blaško, Andrássy, Veľký, Janík, Barborík, Krajinčák (Liso)

Jaslovské Bohunice – Boleráz 2:1 (1:0)
Góly: 32. Zemko, 78. Kadlečík – 72. Kitta
JASLOVSKÉ BOHUNICE: Matejkovič – Poláček, Juriš, Demovič, Janso, Hlavatovič, Zolvík, Kadlečík, Zemko, Buchanec, Krajčovič (Balun, Zita, Kocan)
BOLERÁZ: Hrivňák – Klačo, Mackovčín, Gornyak, Daniš, Vangel, Dubec, Lošonský, Loskot, Milinković, Kitta (Mikinič)

Trebatice – Partizánske 3:3 (0:2)
Góly: 68. Hečko, 72. a 78. Miklovič – 21. Kučera, 42. Januška, 65. Barta
TREBATICE: Palkech – Furdan, Kotula, Masár, Matyáš, Dolinaj, Filin, Machač, Chebeň, Miklovič, Majgot (Valo, Jakubek, Kirka, Šiška, Hečko)

7   OŠK Trenčianske Stankovce 18 6 6 6 30:17 24   -3
8   OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom     18    7      3     8      25:24    24   -6
9   TJ Slavoj Boleráz 19 6 5 8 24:21 23   -1
10   FC Baník Prievidza 19 5 5 9 26:40 20   -10
11   MFK Vrbové 17 4 6 7 21:24 18   -9
12   OFK Trebatice 18 5 3 10 21:35 18   -12
13   TJ Partizán Prečín 18 4 3 11 25:61 15   -9
14   FK Spartak Bánovce nad Bebravou 18 1 2 15 16:52 5   -19