Futbal, 4. liga: Hlohovec, Jaslovské Bohunice aj Trebatice remizovali

V zápasoch 23. kola švrtej ligy severozápad si mužstvá body medzi sebou prevažne delili.

Stopér Jaslovských Bohuníc Samuel Poláček v súboji s hráčmi Partizánskeho. Foto: Ján Král

Hlohovec v stretnutí s Prievidzou vyhrával gólom Čuláka zo 44. minúty, krátko po prestávke vyrovnával na 1:1 Filkorn. To bolo zo strany strelcov oboch mužstiev všetko, viac gólov v zápase už nepadlo.

V Jaslovských Bohuniciach sa v zápase s Partizánskym diváci gólov nedočkali, výsledkom 0:0 skončil aj súboj Trebatice – Bánovce nad Bebravou.

Vrbové svoj duel proti Trenčianskym Stankovciam odohrá v stredu, 1. mája o 16:00.