Futbal, 4. liga: Vrbové získalo z dvoch zápasov jeden bod, Trebatice sa vrátili bez bodu

Zápasy Boleráz – Hlohovec a Trenčianske Stankovce – Jaslovské Bohunice sa tento víkend kvôli nepriaznivému terénu neodohrali.

Ilustračné foto: archív trnavskyhlas.sk

Vrbové dohrávalo svoj zápas z minulého kola v stredu. Prvý gól proti Trenčianskym Stankovciam vsietil v 53. minúte Kurinec, v 76. minúte však hráč Trenčianskych Stankoviec Nosek, vyrovnal na konečných 1:1.

Vrbové už v sobotu hralo ďalší zápas na trávniku Bánoviec nad Bebravou. Hostia opäť v zápase viedli, o prvý gól sa už v 14. minúte strelou spoza šestnástky postaral Balcír. Domáci vyrovnávali až v druhom polčase, pokutový kop premenil Rusnák. Víťazstvo Bánoviec zabezpečil až v posledných sekundách zápasu Rusinko.

V zápase Domaniža – Trebatice diváci videli góly až v druhom polčase, o prvý sa postaral Košút, na konečných 2:0 upravil Valjent.