Futbal, 7. liga A: Kátlovce rozobrali Trstín, Hrnčiarovce vyhrali na Dobrej Vode

V stredu sa dohrávali tri stretnutia 21. kola SWAN 7. ligy A.

Ivan Jedinák má streleckú formu, Dobrej Vode strelil štyri góly. Foto: Ján Král

Kátlovce rozdrvili súpera z Trstína vysoko 8:2. V zápase bohatom na góly sa blysli hetrikom dvaja hráči domácich Depeš s Kobetičom. Okrem nich sa presadil aj kapitán Kátloviec Miroslav Sliva a Jurka. Hosťom sa podarilo prekonať brankára Haršániho až po prestávke zásluhou Hetteša a striedajúceho Boledoviča.

Dobrá Voda nestačila na domácej pôde na Hrnčiarovce nad Parnou. Mužom zápasu bol hosťujúci Ivan Jedinák, ktorý sa dostal na ihrisko až v 57. minúte. Na skórovanie mu stačili iba štyri minúty a ďalší zásah pridal o osem minút neskôr. Svoj hetrik zavŕšil v 82. minúte zápasu a v samom závere dal zápasu bodku svojim štvrtým gólom.

V súboji medzi Dolnými Orešanmi a Bíňovcami padol iba jeden gól. Tešili sa z neho domáci futbalisti v 29. minúte, kedy sa do gólových štatistík zapísal Novák. Víťazstvom 1:0 nad Bíňovcami sa futbalisti Dolných Orešian posunuli v tabuľke vyššie a odskočili od poslednej trojice mužstiev.

SWAN 7. LIGA A – 21. KOLO:

Kátlovce - Trstín 8:2 (4:0)

Góly: 14. 23. a 53. Depeš, 20. 30. a 77. Kobetič, 66. Jurkas, 70. Sliva - 50. Hetteš, 80. Boledovič

KÁTLOVCE: Haršáni - R. Hlavatovič, Sedlák, M. Sliva, Izakovič, D. Sliva, Depeš, Kobetič, Jurkas, M. Hlavatovič, Uváček (Vagovič, Zemko, Gajarský, Šimončič, Slovák)

TRSTÍN: Šutta - Hetteš, Klokner, Zuzčák, Kákoni, Štibraný, Lopatka, Vavro, Sersen, Klimo, Hlávek (Boledovič, Obselka)

Dobrá Voda - Hrnčiarovce nad Parnou 0:4 (0:0)

Góly: 61. 69. 82. a 89. Jedinák

DOBRÁ VODA: Krížik - Maška, Ondruška, Paldan, Benedikovič, Hrašna, Jantoš, Sokolovič, Danko, Kubiš, Benuščák (Lukačovič, Dubrava, Hanzes)

HRNČIAROVCE NAD PARNOU: Riha - Serbák, Kralovič, Strělec, Trubač, Lukačik, Pilíšek, Sedlický, Holovič, Palkovič, Brimus (Vozár, Hruška, Jedinák, Banič)

Dolné Orešany - Bíňovce 1:0 (1:0)

Góly: 29. Novák

DOLNÉ OREŠANY: Hirner, Kondrček, Braniš, Zelenák, Moisa, Rabara, Pospíšil, Kamenický, Tóth, Zajíc, Novák (Fogel, Illeš, Abrahám)

BÍŇOVCE: Dekan - M. Kostolanský, Halaša, Rajnoha, Tarkoš, I. Kostolanský, Petrovič, Čech, Malovec, Kumančík, Ryšavý (Strečanský)